ZAFER YAYINLARI

Grid View:
-40%

Anne Olma Sanatı Çocuk Eğitiminde Annenin Rolü - Prof. Dr. Sefa Saygılı - ZAFER YAYINLARI

11,40TL 19,00TL

Anne Olma Sanatı Çocuk Eğitiminde Annenin Rolü - ZAFER YAYINLARI Yazar: Prof. Dr. Sefa Saygılı Gençler bir meslek öğrenmek için senelerce tahsil yapıyor, üniversite bitiriyor, yüksek lisans yapıyor, bilgisayar ve dil kurslarına gidiyorlar. Aynı gençler evlenmek, evliliği sağlıklı yürütmek ve anne baba olmak için herhangi bir eğ..

-40%

Annem ve Babamla Oynuyorum Öğreniyorum - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

7,20TL 12,00TL

Annem ve Babamla Oynuyorum Öğreniyorum - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı Okul öncesi dönemde oyun ve arkadaş ihtiyacı karşılanmayan, beton evlerde, dört duvar arasında yetişen çocuklar, okula uyum sağlamakta zorlanırlar. Annesinin dizi dibinden ayrılmak istemeyen, okul korkusu yaşayan, aileye bağımlı çocuklar, oyuna..

-40%

Baba Olma Sanatı Çocuk Eğitiminde Babanın Rolü - Prof. Dr. Sefa Saygılı - ZAFER YAYINLARI

11,40TL 19,00TL

Baba Olma Sanatı Çocuk Eğitiminde Babanın Rolü - ZAFER YAYINLARI Yazar: Prof. Dr. Sefa Saygılı Hiç kimse iyi baba olarak doğmaz. İyi baba olmak sabır, sevgi, araştırma ve bilgi işidir. Bir erkek için, duygusal yönden alacağı hiçbir ödül, çocuklarının doğdukları andan, yaşamı kendi başlarına yüklenecekleri çağa kadar, onları ger..

-40%

Çocuğun Manevi Eğitimi - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

11,40TL 19,00TL

Çocuğun Manevi Eğitimi - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı İster ailede, ister okul öncesi eğitim kurumlarında olsun, çocuğun gelişim evreleri dikkate alınmadan yapılan dini eğitim amacına ulaşmadığı gibi, çocukta hatalı dini inanç ve tutumların gelişmesine yol alabilmektedir. Çocuklarına dini eğitim vermeye çalışan a..

-40%

Çocuk Resimlerinin Dili - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

18,00TL 30,00TL

Çocuk Resimlerinin Dili - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı Küçük çocuklar, yaşadıkları ancak söz diliyle anlatmakta zorlandıkları veya anlatmadan korktukları sıkıntılarını farkında olmadan bilinçaltının etkisiyle çizdikleri resimlere yansıtırlar. Çocuklar gördüklerini değil, düşüncelerini ve hayal ettiklerini çizerle..

-40%

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

14,40TL 24,00TL

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı Arabanızla büyük ve kalabalık bir şehrin sokaklarında seyahat ettiğinizi, daha önce hiç gitmediğiniz bir adresi bulmaya çalıştığınızı, ancak kavşaklarda ve dönemeçlerde hiç levha bulunmadığı düşünün.Aradığınız adresi bulmak için kim bilir kaç kez yanlış ..

-40%

Kızları Kız Gibi Erkekleri Erkek Gibi Yetiştirmek - Banu Yaşar - ZAFER YAYINLARI

13,20TL 22,00TL

Kızları Kız Gibi Erkekleri Erkek Gibi Yetiştirmek - ZAFER YAYINLARI Yazar: Banu Yaşar Bu kitap, kadın ve erkeği kendi yaradılışından uzaklaştırmadan yetiştimenin mümkün ve gerekli olduğu inancıyla yazıldı...Küçük yaşlardan itibaren fıtratına sadık kalınarak büyütülen çocuklar, ruh sağlığı açısından daha avantajlı olmaktadır. Yar..

-40%

Kötü Çocuk Yoktur - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

11,40TL 19,00TL

Kötü Çocuk Yoktur - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı Bu kitapta, çocuk eğitimine dair çok sorulan bazı soruları ve yaşanmış örnekler ışığında verilen cevapları bulacaksın Kitabın amacı, size çocuk ruh sağlığı hakkında bilgi verme bir davranış bozukluğunun ilk işaretleri ortaya çıktığında, davranışı tetikleyen olayı v..

-40%

Örnek İnsanlar - Ali Çankırılı - Cem Ali Yaman - ZAFER YAYINLARI

16,20TL 27,00TL

Örnek İnsanlar - ZAFER YAYINLARI Yazar: Ali Çankırılı, Cem Ali Yaman ... Bir zamanların bakkal çıraklığı yapan bu çocuk ünlü bir devlet ve siyaset adamı oldu. Sözleriyle kendisine cesaret veren ve yönlendiren Frenoloji bilginini hiç unutmadı. Kitapta buna benzer birçok örnek insanın hayat hikâyesini, yol gösterdikleri ve örn..

-40%

Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

13,20TL 22,00TL

Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı Ergenlik dönemi konusunda bilgi sahibi olmayan anne babalar ergenle çatışma yaşamaktan kurtulamazlar. İlköğretim yıllarında ailesiyle ilişkileri uyum içinde olan çocukların ergenliğe geçişle birlikte davranışlarında ve ilişkilerinde belirgin d..

-40%

Vesvese/Şeytanın Bir Oyunu - Prof. Dr. Alaaddin Başar - ZAFER YAYINLARI

7,20TL 12,00TL

Vesvese/Şeytanın Bir Oyunu - ZAFER YAYINLARI Yazar: Prof. Dr. Alaaddin Başar "Ben namaza başladığımdan beri, ruhumda büyük bir huzur hissetmekle birlikte, aklımda hiç de hoş olmayan bir hayli düşünce kaynaşmaya başladı. Birisini uzaklaştırayım derken bir başkası hücum ediyor ve onun yerini fazlasıyla dolduruyor. Bundan çok rahat..

-40%

Yengeç Kitap Çocukları Kötü Yetiştirmenin Yolları - C. G. Salzmann - ZAFER YAYINLARI

11,40TL 19,00TL

Yengeç Kitap Çocukları Kötü Yetiştirmenin Yolları - ZAFER YAYINLARI Yazar: C. G. Salzmann ‘’Çocukları Kötü Yetiştirmenin Yolları’’Anne babaların çocuk eğitiminde doğru zannettiği hatalı yaklaşımları ve tutumları dile getiren bu kitap olayları tersinden ele aldığı ve ilk baskısının kapağında bir baba yengeçle iki yavru yengeç bu..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)