ZAFER YAYINLARI

Grid View:
-36%

Küçükler İçin Allah'ı Merak Ediyorum (Beş Kitap Tek Cilt ) - Özkan Öze- ZAFER YAYINLARI

35,00TL 55,00TL

Daha da Küçükler İçin ALLAH'I MERAK EDİYORUM (5 Kitap Tek Cilt) Daha önce 5 ayrı kitap olarak basılan Daha da Küçükler İçin Allah'ı Merak Ediyorum kitabı, şimdi kalın kapaklı tek bir cilt halinde! Bu kitap, içeriği, dili ve konuyu işleyiş tarzıyla dokuz yaş ve altı çocuklar için manevi gelişimi destekleyici niteliktedir. —BANU YAŞAR (Psikol..

-38%

Ali Kopter - 1 / Vay Başıma Gelenler - Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI

15,00TL 24,00TL

ALİ KOPTER - 1 Vay Başıma Gelenler Ben ALİ KOPTER. Helikopter değil, Ali Kopter. Adım ALİ, soyadım KOPTER. Bilmem kaç sene önce Soyadı Kanunu çıktığında bize bu soyadını vermişler... Arkadaşlarımın helikopter gördüklerinde, ´ALİKOPTER GEÇİYOR, ALİKOPTER GEÇİYOR´ esprilerine alıştım artık... Ne yapalım, kaderimde varsa çekerim... Yazar:..

-38%

Ali Kopter - 2 / Okulun Gözde Öğrencisiyim-Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI

15,00TL 24,00TL

ALİ KOPTER - 2 Okulun Gözde Öğrencisiyim Okul gazetesi için BAKKAL ALİ AMCA ile röportaj yapacaktım. – Ali Amca sizinle RÖPORTAJ YAPMAK İSTİYORUM. – Peki sor bakalım sorularını, dedi. – ISPANAK NEDİR? Ali Amca garip garip yüzüme baktı. Sonrasında ne mi oldu? Bu röportajım okulun gündemine bomba gibi düştü. Yazar: Şebnem Güler Karacan Ka..

-38%

Ali Kopter - 3 / Bende Aksiyon Bitmez - Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI

15,00TL 24,00TL

ALİ KOPTER - 3 Bende Aksiyon Bitmez Bir anda kendimi YOĞURT YEME YARIŞMASININ ortasında buldum. “BAŞLA!” düdüğüyle tepsinin içine kafamı soktum. Yedim, yedim, yedim... Neredeyse NEFES ALAMAYACAK HALE gelmiştim ki tepsiden kafamı çıkardım. 'Mantıların yoğurdunu niye yedin?' dedi öğretmenim. Allahım! REZİL OLMUŞTUM. Yazar: Şebnem Güler K..

-38%

Ali Kopter - 4 / Hayat Okulunda Öğrenciyim- Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI

15,00TL 24,00TL

ALİ KOPTER - 4 Hayat Okulunda Öğrenciyim “HAYAT OKULU” diye bir şey duymuştum. Okula gitmiyordun, yaşarken öğreniyordun. Dedemden bana bir iş bulmasını rica ettim. Ve artık bir TAMİRCİ ÇIRAĞIYDIM. İşe başlar başlamaz usta: ´Şu YERLERİ SÜPÜR BAKALIM Helikopter´ dedi. İyi de hani ben araba tamiri öğrenecektim? Yazar: Şebnem Güler Karacan ..

-38%

Ali Kopter - 5 / Tatilde Hayat Ne Güzel- Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI

15,00TL 24,00TL

ALİ KOPTER - 5 Tatilde Hayat Ne Güzel Yaz tatilinin gelişiyle birlikte, benim de YAN GELİP YATMA dönemim başladı. DERS YOK, kalem yok, defter yok, ödev yok. Erkenden kalkıp KOŞTURMAK HİÇ YOK. Yavaş hareket etme dönemine girdim. Kendimi Ay’da hareket eden ASTRONOTLAR gibi hissediyorum. HER ŞEY NE KADAR DA GÜZEL! Yazar: Şebnem Güler Karaca..

-42%

Ali Kopter Seti (5 Kitap) - Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI

70,00TL 120,00TL

ALİ KOPTER SETİ (5 Kitap) Ali Kopter - 1 / Vay Başıma Gelenler Ali Kopter - 2 / Okulun Gözde Öğrencisiyim Ali Kopter - 3 / Bende Aksiyon Bitmez Ali Kopter - 4 / Hayat Okulunda Öğrenciyim Ali Kopter - 5 / Tatilde Hayat Ne Güzel! Yazar: Şebnem Güler Karacan Kapak Tasarımları: Cemile Kocaer, Nurulleh Bilekli Çizer: Ahmet Demirtaş Yaş Grub..

-35%

Allah'ı Merak Ediyorum - 1 - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

15,00TL 23,00TL

ALLAH'I MERAK EDİYORUM - 1 Sorulardan asla korkmayın! Yapışın soruların kuyruğuna ve çekebildiğiniz kadar çekin. Arkasından kocaman bir cevap gelecektir. Yeter ki, doğru cevapları bulma yolunda, engelleri aşacak kadar gayret gösterin, araştırın ve okuyun. Eğer aklınıza bir soru geliyorsa, mutlaka bir cevabı vardır… Yazar: Özkan Öze Çize..

-35%

Allah'ı Merak Ediyorum - 2 - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

15,00TL 23,00TL

ALLAH'I MERAK EDİYORUM - 2 Allah´ı Merak Ediyorum adlı ilk kitapta, Rabbimiz Allah hakkında merak ettiğin bazı soruların cevaplarını vermeye çalışmıştım. Bunlar zor sorulardı. Ama çalıştık ve gayret ettik, Allah da, bu zor soruların cevaplarını bizlere hediye etti. Ama görüyorum ki, aklına yeni sorular gelmiş. Madem öyle, hadi seninle bir..

-40%

Anne Olma Sanatı Çocuk Eğitiminde Annenin Rolü - Prof. Dr. Sefa Saygılı - ZAFER YAYINLARI

11,40TL 19,00TL

Anne Olma Sanatı Çocuk Eğitiminde Annenin Rolü - ZAFER YAYINLARI Yazar: Prof. Dr. Sefa Saygılı Gençler bir meslek öğrenmek için senelerce tahsil yapıyor, üniversite bitiriyor, yüksek lisans yapıyor, bilgisayar ve dil kurslarına gidiyorlar. Aynı gençler evlenmek, evliliği sağlıklı yürütmek ve anne baba olmak için herhangi bir eğ..

-40%

Annem ve Babamla Oynuyorum Öğreniyorum - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

9,00TL 15,00TL

Annem ve Babamla Oynuyorum Öğreniyorum - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı Okul öncesi dönemde oyun ve arkadaş ihtiyacı karşılanmayan, beton evlerde, dört duvar arasında yetişen çocuklar, okula uyum sağlamakta zorlanırlar. Annesinin dizi dibinden ayrılmak istemeyen, okul korkusu yaşayan, aileye bağımlı çocuklar, oyuna..

-40%

Baba Olma Sanatı Çocuk Eğitiminde Babanın Rolü - Prof. Dr. Sefa Saygılı - ZAFER YAYINLARI

11,40TL 19,00TL

Baba Olma Sanatı Çocuk Eğitiminde Babanın Rolü - ZAFER YAYINLARI Yazar: Prof. Dr. Sefa Saygılı Hiç kimse iyi baba olarak doğmaz. İyi baba olmak sabır, sevgi, araştırma ve bilgi işidir. Bir erkek için, duygusal yönden alacağı hiçbir ödül, çocuklarının doğdukları andan, yaşamı kendi başlarına yüklenecekleri çağa kadar, onları ger..

-39%

Badem Operasyonu - Melek Çe - ZAFER YAYINLARI

17,00TL 28,00TL

Maceralı Roman Serisi - 1 BADEM OPERASYONU Tuşlara bastıkça karşımıza hiç anlamadığımız bilgiler çıkıyordu. Formüller, teoriler her şey bir tek şeyi işaret ediyordu: BADEM OPERASYONU! Bu operasyon neydi? Badem kimdi? Bir türlü çözemiyorduk. Eğer gerçekten bu bilgiler önemli ise, bu CD´leri ve DVD´yi korumamız gerekiyordu. İçerdiği bi..

-40%

Çaylak ile Filozof - 1 / Ben Bir Neyim? - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

9,00TL 15,00TL

ÇAYLAK İLE FİLOZOF - 1 Ben Bir Neyim? İlkgençlik yıllarının başında, hayatı hiç beklemediği bir trajedi ile değişen Çaylak için Filozof, sakin bir limana sığınmak gibiydi. Ama bunu fark etmesi kolay olmadı... Onun en büyük sorunu, bu yıldızların altında kendisine ait yeri henüz bulamamış olmasıydı. Dahası böyle bir yer olup olmadığından bi..

-40%

Çaylak ile Filozof - 2 / İnsan Diye Bir Kelime - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

9,00TL 15,00TL

ÇAYLAK İLE FİLOZOF - 2 İnsan Diye Bir Kelime Beklenmedik bir olayla hayatları birbirine değen Çaylak ile Filozof, Çaylak’ın kendi benliğine doğru bir yolculuğa çıkmışlardı. Ama bu uzun bir yolculuktu. İlk kitapta, eşsiz ve benzersiz bir benlik taşıdığının farkına varmaya başlayan Çaylak, dizinin bu ikinci kitabında ise, insan olmanın ne de..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 103 (7 Sayfa)