Şebnem Güler Karacan

Şebnem Güler Karacan

Grid View:
-38%

Ali Kopter - 1 / Vay Başıma Gelenler - Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI

15,00TL 24,00TL

ALİ KOPTER - 1 Vay Başıma Gelenler Ben ALİ KOPTER. Helikopter değil, Ali Kopter. Adım ALİ, soyadım KOPTER. Bilmem kaç sene önce Soyadı Kanunu çıktığında bize bu soyadını vermişler... Arkadaşlarımın helikopter gördüklerinde, ´ALİKOPTER GEÇİYOR, ALİKOPTER GEÇİYOR´ esprilerine alıştım artık... Ne yapalım, kaderimde varsa çekerim... Yazar:..

-38%

Ali Kopter - 2 / Okulun Gözde Öğrencisiyim-Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI

15,00TL 24,00TL

ALİ KOPTER - 2 Okulun Gözde Öğrencisiyim Okul gazetesi için BAKKAL ALİ AMCA ile röportaj yapacaktım. – Ali Amca sizinle RÖPORTAJ YAPMAK İSTİYORUM. – Peki sor bakalım sorularını, dedi. – ISPANAK NEDİR? Ali Amca garip garip yüzüme baktı. Sonrasında ne mi oldu? Bu röportajım okulun gündemine bomba gibi düştü. Yazar: Şebnem Güler Karacan Ka..

-38%

Ali Kopter - 3 / Bende Aksiyon Bitmez - Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI

15,00TL 24,00TL

ALİ KOPTER - 3 Bende Aksiyon Bitmez Bir anda kendimi YOĞURT YEME YARIŞMASININ ortasında buldum. “BAŞLA!” düdüğüyle tepsinin içine kafamı soktum. Yedim, yedim, yedim... Neredeyse NEFES ALAMAYACAK HALE gelmiştim ki tepsiden kafamı çıkardım. 'Mantıların yoğurdunu niye yedin?' dedi öğretmenim. Allahım! REZİL OLMUŞTUM. Yazar: Şebnem Güler K..

-38%

Ali Kopter - 4 / Hayat Okulunda Öğrenciyim- Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI

15,00TL 24,00TL

ALİ KOPTER - 4 Hayat Okulunda Öğrenciyim “HAYAT OKULU” diye bir şey duymuştum. Okula gitmiyordun, yaşarken öğreniyordun. Dedemden bana bir iş bulmasını rica ettim. Ve artık bir TAMİRCİ ÇIRAĞIYDIM. İşe başlar başlamaz usta: ´Şu YERLERİ SÜPÜR BAKALIM Helikopter´ dedi. İyi de hani ben araba tamiri öğrenecektim? Yazar: Şebnem Güler Karacan ..

-38%

Ali Kopter - 5 / Tatilde Hayat Ne Güzel- Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI

15,00TL 24,00TL

ALİ KOPTER - 5 Tatilde Hayat Ne Güzel Yaz tatilinin gelişiyle birlikte, benim de YAN GELİP YATMA dönemim başladı. DERS YOK, kalem yok, defter yok, ödev yok. Erkenden kalkıp KOŞTURMAK HİÇ YOK. Yavaş hareket etme dönemine girdim. Kendimi Ay’da hareket eden ASTRONOTLAR gibi hissediyorum. HER ŞEY NE KADAR DA GÜZEL! Yazar: Şebnem Güler Karaca..

-42%

Ali Kopter Seti (5 Kitap) - Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI

70,00TL 120,00TL

ALİ KOPTER SETİ (5 Kitap) Ali Kopter - 1 / Vay Başıma Gelenler Ali Kopter - 2 / Okulun Gözde Öğrencisiyim Ali Kopter - 3 / Bende Aksiyon Bitmez Ali Kopter - 4 / Hayat Okulunda Öğrenciyim Ali Kopter - 5 / Tatilde Hayat Ne Güzel! Yazar: Şebnem Güler Karacan Kapak Tasarımları: Cemile Kocaer, Nurulleh Bilekli Çizer: Ahmet Demirtaş Yaş Grub..

-35%

Dedektif Tayfa - 1 / Tuhaf Mücevher Hırsızları - Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

15,00TL 23,00TL

DEDEKTİF TAYFA - 1 Tuhaf Mücevher Hırsızları Evet, tamam, ben büyüdüğümde dedektif olmak istiyorum ama şimdi değil! Yani henüz bütün hazırlıklarımı tamamlamadım. Ben sadece bir çocuğum! Ama zaman beni dinlemiyor, her şey bir sabah başlıyor. Çocukların aralarında konuştuğu o korkunç, çok korkunç olaylar neler? Gizli gizli fısıldaşmalar ned..

-35%

Dedektif Tayfa - 2 / Mağaradaki Ürkütücü Gölgeler - Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

15,00TL 23,00TL

DEDEKTİF TAYFA - 2  Mağaradaki Ürkütücü Gölgeler Okuldakiler, Dedektif Tayfa’yı bir daha bir yere götürürler mi bilmiyorum ama bu seferki dedektiflik maceramız bizi de çok yordu. Okulun yaptığı mağara gezisinde olanları bir okusanız siz de inanamayacaksınız. Ağladık, bağırdık, çağırdık, sesimizi duyurmaya çalıştık... Aç kaldık, susuz..

-35%

Dedektif Tayfa - 3 / Koşu Yarışının Hilebazı - Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

15,00TL 23,00TL

DEDEKTİF TAYFA - 3 Koşu Yarışının Hilebazı Dedektif Tayfa’nın maceraları biter mi? Bitmez! Bu sefer de atletizm yarışmasında başımıza gelmedik kalmadı. A aa! Sınıfımızda yeteneğini bilmediğimiz bir arkadaşımız mı varmış? İnsan sınıfındaki arkadaşını hiç tanımaz mı? Koşuculardan birinin ayakkabısının içine ısırgan otu koyan kişi kim? Yarış..

-35%

Dedektif Tayfa - 4 / Ormancının Tutsakları - Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

15,00TL 23,00TL

DEDEKTİF TAYFA - 3 Koşu Yarışının Hilebazı Dedektif Tayfa’nın maceraları biter mi? Bitmez! Bu sefer de atletizm yarışmasında başımıza gelmedik kalmadı. A aa! Sınıfımızda yeteneğini bilmediğimiz bir arkadaşımız mı varmış? İnsan sınıfındaki arkadaşını hiç tanımaz mı? Koşuculardan birinin ayakkabısının içine ısırgan otu koyan kişi kim? Yarış..

-35%

Dedektif Tayfa - 5 / Kantinci Kılıklı Soyguncular - Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

15,00TL 23,00TL

DEDEKTİF TAYFA - 5 Kantinci Kılıklı Soyguncular Okulda, yeni bir olaya karışmayalım diye bizi olaylardan uzak tutmaya çalışıyorlarken, tam da olayların içine düşmek bu olsa gerek! Müdür Amca’nın “Size iş buldum” demesinin sebebi ne? Yoksa Dedektif Tayfa okuldan mı atılıyor? Kantinde neler oluyor? Kantin olayına neden biz el atmak zorunday..

-39%

Dedektif Tayfa Seti (5 Kitap) - Şebnem Güler Karacan- ZAFER YAYINLARI - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

70,00TL 115,00TL

DEDEKTİF TAYFA SETİ (5 Kitap) “Dedektif Tayfa” grubu nasıl kuruldu? Hademe Hasbi Abi ve Ahmet Öğretmen, Dedektif Tayfa’ya nasıl katıldı? İnanın ben de bilmiyorum. Tek bildiğim şey, “Dedektif Tayfa artık iş başında!” Savulun kötüler! Çözülemeyen girift olaylar, tuhaflıklar, kötü kalpli insanlar, hile yapanlar, hakkı olmayanı almaya çalışanl..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)