Mustafa ULUÇAY

Mustafa ULUÇAY

Grid View:
-40%

Nasreddin Hoca ile Neşeli Sohbetler - 1 / Kavuk Çocukluğunu Hatırlamış - İsmail Özen- ZAFER YAYINLARI - UĞUR BÖCEĞİ YAYINLARI

9,00TL 15,00TL

NASREDDİN HOCA İLE NEŞELİ SOHBETLER - 1 Kavuk Çocukluğunu Hatırlamış Osmanlıca kaynaklara göre Nasreddin Hoca’nın ilmî/manevî şahsiyetine uygun fıkra, latife ve yorumları... Akademik bir dikkatle, hikâye/tiyatro üslubuyla kaleme alınan bu kitapların temel gayesi, Nasreddin Hocamızı tarihî ve manevî şahsiyetiyle tanıtmaktır. Yazar: Mustaf..

-40%

Nasreddin Hoca ile Neşeli Sohbetler - 2 / Ye Kürküm Ye! - İsmail Özen- ZAFER YAYINLARI - UĞUR BÖCEĞİ YAYINLARI

9,00TL 15,00TL

NASREDDİN HOCA İLE NEŞELİ SOHBETLER - 2 Ye Kürküm Ye! Osmanlıca kaynaklara göre Nasreddin Hoca’nın ilmî/manevî şahsiyetine uygun fıkra, latife ve yorumları... Akademik bir dikkatle, hikâye/tiyatro üslubuyla kaleme alınan bu kitapların temel gayesi, Nasreddin Hocamızı tarihî ve manevî şahsiyetiyle tanıtmaktır. Yazar: Mustafa Uluçay Çizer..

-40%

Nasreddin Hoca ile Neşeli Sohbetler - 3 / Eşek mi Ters, Ben mi? - ZAFER YAYINLARI - UĞUR BÖCEĞİ YAYINLARI

9,00TL 15,00TL

NASREDDİN HOCA İLE NEŞELİ SOHBETLER - 3 Eşek mi Ters, Ben mi? Osmanlıca kaynaklara göre Nasreddin Hoca’nın ilmî/manevî şahsiyetine uygun fıkra, latife ve yorumları... Akademik bir dikkatle, hikâye/tiyatro üslubuyla kaleme alınan bu kitapların temel gayesi, Nasreddin Hocamızı tarihî ve manevî şahsiyetiyle tanıtmaktır. Yazar: Mustafa Uluça..

-40%

Nasreddin Hoca ile Neşeli Sohbetler - 4 / Marifet Kavuktaysa... - ZAFER YAYINLARI - UĞUR BÖCEĞİ YAYINLARI

9,00TL 15,00TL

NASREDDİN HOCA İLE NEŞELİ SOHBETLER - 4 Marifet Kavuktaysa... Osmanlıca kaynaklara göre Nasreddin Hoca’nın ilmî/manevî şahsiyetine uygun fıkra, latife ve yorumları... Akademik bir dikkatle, hikâye/tiyatro üslubuyla kaleme alınan bu kitapların temel gayesi, Nasreddin Hocamızı tarihî ve manevî şahsiyetiyle tanıtmaktır. Yazar: Mustafa Uluça..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)