UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

Grid View:
-38%

Acayip Şeyler Dizisi - (21 Kitap) - Çocuklar İçin Popüler Bilim - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

235,00TL 378,00TL

ACAYİP ŞEYLER DİZİSİ (21 Kitap) Türkiye’nin en çok okunan popüler bilim dizisi… Tercüme değil, tamamen yerli; üstelik çocuklar için!Ailelerinde Yeni Bilgiler Öğrenmesi İçin Çocukları İle Okuması Tavsiye Edilir. :) 1) Şu Acayip Hayvanlar 2) Şu Acayip Bitkiler 3) Şu Acayip Gökyüzü 4) Şu Acayip Yeryüzü 5) Şu Acayip İnsan Vücudu 6) Şu Acayi..

-33%

Allah'ın Güzel İsimleri (5 kitap) - Özkan Öze - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

40,00TL 60,00TL

Allah'ın Güzel İsimleri (5 kitap) - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI Yazar: Özkan Öze Allah’ın Güzel İsimleri, okul öncesi ve okumaya yeni başlamış 4-8 yaş aralığındaki minik okurlarımız için hazırlandı.Beş kitaptan oluşan dizinin her bir kitabında, bir esma konu edinilmekte ve bu esma, oyun hamuru kıvamında şeker gibi tatlı resimlerle birl..

-33%

Allah'ın Güzel İsimleri -2. Set (5 kitap) - Özkan Öze - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

40,00TL 60,00TL

Allah'ın Güzel İsimleri -2.Set (5 kitap) - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI Yazar: Özkan Öze Allah’ın Güzel İsimleri, okul öncesi ve okumaya yeni başlamış 4-8 yaş aralığındaki minik okurlarımız için hazırlandı.Beş kitaptan oluşan dizinin 2.setinin her bir kitabında, bir esma konu edinilmekte ve bu esma, oyun hamuru kıvamında şeker gibi tatl..

-36%

Bilim Öyküleri - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

11,50TL 18,00TL

BİLİM ÖYKÜLERİ Acayip Şeyler Dizisi’nin yazarı Tarık Uslu, bilim tarihinin en ilginç sayfalarından derlediği bu öyküleri, bir ders kitabı, bir tarih kitabı gibi değil, son derece eğlenceli ve maceralı bir öykü kitabı gibi anlatıyor! Bu kitabı okurken hem çok güleceksiniz, hem de çok eğleneceksiniz... Ancak bir yandan gülüp eğlenirken; bir ..

-36%

Çarp Yoksa Ben Çarparım - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

11,50TL 18,00TL

ÇARP YOKSA BEN ÇARPARIM! Aranızda lisedeki Matematik öğretmenimi tanıyanlar varsa, rica ederim gidip ona benim bir Matematik kitabı yazdığımı söylemesin! Yüreğine iner kadıncağızın! Aslında bana sorarsanız bu bir Matematik kitabı da değil! Ama içinde bol miktarda Matematik var. Yazar: Tarık Uslu Çizer: Sevgi İçigen Yaş Grubu: 9+ Tür: P..

-40%

Eve Kardeş Geldi - Ali Çankırılı - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

10,80TL 18,00TL

Eve Kardeş Geldi - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI Yazar: Ali Çankırılı Eğitimci yazar Ali Çankırılı´dan kardeş kıskançlığı konusunda, hem büyüklere hem de küçüklere hitap eden yepyeni bir çalışma! kardeş kıskançlığını tüm yönleriyle ele alan hikayelerden oluşan kitap, Sevgi İçigen´in sevimli resimleriyle çok daha okunabilir bir şekild..

-33%

Küçük Sahabiler Seti (4 Kitap) - Özkan Öze - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

32,00TL 48,00TL

Küçük Sahabiler Seti (4 Kitap) - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI Yazar: Özkan Öze Minikler için Özkan Öze´nin kaleminden dört kitap: Küçük Sahabiler1: Enes´in Bir Sırrı, Küçük Sahabiler2: Güzel Bir Koku, Küçük Sahabiler3: Zeyd´in Uyku Duası, Küçük Sahabiler4: Umeyr´in Yavru Kuşu İsbn: 9786059723619..

-33%

Küçük Sahabiler Seti 2 (4 kitap) - Özkan Öze - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

32,00TL 48,00TL

Küçük Sahabiler Seti 2 (4 kitap) - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI Yazar: Özkan Öze Küçük Sahabiler-5: Ağaca Taş Atan ÇocukKüçük Sahabiler-6: Enes’in GöreviKüçük Sahabiler-7: On Gümüş ParaKüçük Sahabiler-8: Dünyanın En Şanslı Çocuğu İsbn: 9786059548717..

-38%

Şu Acayip Ağaçlar - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

11,25TL 18,00TL

ŞU ACAYİP AĞAÇLAR Hanımefendiler, beyefendiler! On dokuzuncu Acayip Şeyler kitabında, konumuz ağaçlar! Daha doğrusu, ŞU ACAYİP AĞAÇLAR! Hangi ağaçların mı? Fark eder mi? O çok zehirli manchineel olmasın da ne olursa olsun. Zeytin olsun, çınar olsun, üzerimize eğilmiş, güneşin tatlı ılık ışıklarını üzerimize para para gölgeleyen bir söğüt o..

-38%

Şu Acayip Anneler - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

11,25TL 18,00TL

ŞU ACAYİP ANNELER Dizimizin bu on sekizinci kitabı diğerlerinden bir miktar farklı. Çünkü konumuz bu sefer çok ciddi ve biraz da duygusal: ANNELER! Fakat merak etmeyin ŞU ACAYİP ANNELER kitabı, elinizde tomar tomar kağıt mendil ile okuyacağınız, ağlamalı sızlamalı bir kitap değil. ´Acaba benden bansetmiş mi?´ diye merak edip kitabınızı oku..

-38%

Şu Acayip Arılar - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

11,25TL 18,00TL

ŞU ACAYİP ARILAR Acayip Şeyler Dizisi’nin bu kitabı balarılarının olağanüstü dünyasına dair... Bala dair hiçbir şey bilmiyor olsaydınız, arılar hakkında hiçbir bilginiz olmasaydı, bir kaşık bal yediğinizde ne düşünürdünüz?Bal ile minicik bir böcek arasında böyle bir ilişki olduğunu, bu tatlı nimetin bize zehirli bir böceğin eliyle sunuld..

-38%

Şu Acayip Atom - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

11,25TL 18,00TL

ŞU ACAYİP ATOM Bu kitaptaki konumuz atomlar! Kitaba başlamadan önce, "Atom dediğin küçücük bir şey, koca kitabı dolduracak kadar 'acayip şey' bulabilecek miyim acaba?" diye sordum kendi kendime...Fakat şimdi, 160 sayfalık sınırı aştığım halde, daha yazmayı düşündüğüm onlarca başlığın masamın üzerindeki küçük not kâğıtlarında mahzun mahzun ..

-38%

Şu Acayip Balıklar - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

11,25TL 18,00TL

ŞU ACAYİP BALIKLARACAYİP ŞEYLER DİZİSİ'NİN çok meraklı, ve çok sabırsız okuyucuları, bir kez daha merhaba!Dizimizin onbirinci kitabında, denizlere, göllere, şırıl şırıl derelere ve okyanusların derinliklerine dalıp, balıkların olağanüstü dünyasında mucizelerle dolu çok acayip bir yolculuğa çıkacağız...Pek çoğumuzun ya balıkçı tezgahında ya da..

-38%

Şu Acayip Bitkiler - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

11,25TL 18,00TL

ŞU ACAYİP BİTKİLER ACAYİP Şeyler Dizisinin ikinci kitabı ile karşınızdayız! Dizinin ilk kitabı olan Şu Acayip Hayvanlarda, hayvanlar alemine dair, pek acayip şeylerden söz etmiştik. Elinizdeki bu ikinci kitapta ise, konumuz bitkiler! Bir tohumun uyanışından, bir yaprağın fotosentez yapışına, bir sinekkapanın sinek kapışına, küstüm otunun k..

-38%

Şu Acayip Böcekler - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

11,25TL 18,00TL

ŞU ACAYİP BÖCEKLER Acayip Şeyler Dizisi´nin altıncı kitabı gerçekten çok acayip bir dünyaya kısa hızlı ama çok keyifli bir yolculuğa çıkarıyor okurlarını! Böceklerin dünyasına... Serinin bu en acayip kitabı, yine çok eğlenceli ve bir o kadar bilgi dolu! Örnek sayfalar linkine tıklamadan geçmemenizi tavsiye ederiz! Yazar: Tarık Uslu Çiz..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)