Şok Timi Seti (5 Kitap) - Muhiddin Yenigün - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

  • Yazar: Muhiddin Yenigün

  • Yayınevi: UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

  • Ürün Kodu: 9786052236536
  • Tedarik Süresi: Geçici olarak temin edilemiyor
  • Kargo Ücreti: +5,00 TL
  • 95.00TL

  • UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI tarafından yayınlanan, Muhiddin Yenigün isimli yazara ait, Şok Timi Seti (5 Kitap) - Muhiddin Yenigün - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI isimli kitap, Dini Kitaplık'ta okurlarının beğenisine sunulmuştur.

  • Kuveyt Türk Sağlam Karta 6 taksit veya kapıda nakit ödeme imkanı. 100 TL üzeri alışverişlerde Kargo bedava.Şok Timi Seti (5 Kitap) - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

Yazar: Muhiddin Yenigün


Senin benim gibi üç genç Şevket, Orhan, Kâmil normal, sıradan bir hayat yaşarlarken Yedikule Surlarının dibinde bir ışık görürler. “İn midir cin midir, yerli midir Çinli midir?” diye meraklanır, dizleri titreyerek soluğu Timur Abilerinin yanında alırlar.

Kendilerine ŞOK TİMİ adını veren bu dört genç, sur duvarından çıkan bu ışığın büyüsüne kapılıp farklı âlemlere gider ve farklı zamanlarda, farklı tarihî olaylara şahitlik ederler.

Şevket’in anlattığı, Fatih Sultan Mehmet’le İstanbul’un fethidir.
Orhan, Selahaddin-i Eyyübi’yle Kudüs’ü fethettiklerini söyler.
Kâmil, Alparslan’la Malazgirt Zaferi’ni yaşadıklarını dile getirir.
Timur da farklı bir olay yaşamıştır, Tarık bin Ziyad’la Endülüs’ü fethetmişlerdir.

Yaşananlar gerçektir, anlatılanlar da… Ama nasıl bir zaman kırılması yaşamış, nasıl yüzlerce yıl ötelere gitmişlerdir? Daha ilginci hepsi nasıl birbirinden farklı şey anlatmaktadır? Hepsi de anlattığı olayın kahramanıdır.

Polisiye bir operasyonla ışığın gizemini çözüp olayları aydınlatmışken cep telefonlarına bir haber düşer. Boğaziçi Köprüsü tanklarla kapatılmış, asker kılığına girmiş bir grup hain darbe girişiminde bulunmaktadır. Şimdi gerçek hayatta kahramanlık göstermenin sırasıdır.


İsbn: 9786052236536

Yayinevi
Yayinevi UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Etiketler: Şok Timi Seti (5 Kitap), Muhiddin Yenigün, UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI