Aşağıda yazılı www.dinikitaplik.com sitesi kullanım şartları ve telif hakları ile ilgili metni okumanız gerekmektedir. Siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren burada yazılı tüm metni okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Burada yazılı metnin tüm maddelerine tam olarak uymanız gerekmektedir.

www.dinikitaplik.com yazılı veya sözlü hiçbir uyarıya gerek duymadan bu metinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Burada yazılanlar www.dinikitaplik.com ve tüm alt sayfaları için geçerlidir.

Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için kullanılması yasaktır. İçeriğinde bulunan ürün ve hizmetler www.dinikitaplik.com veya ilişkili olduğu kurum/kuruluşlar tarafından sağlanmaktadır. Tüm bu ürün ve hizmet markaları sahipleri adına tescillidir ve www.dinikitaplik.com kullanım iznine sahiptir. Yukarıda belirtilenlerden bağımsız olarak sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.

www.dinikitaplik.com, kendi adresinden başka adresleri de çağırabilmekte veya erişim bağlantıları verebilmektedir. Bu yalnızca size kolaylık sağlamak amacıyla sunulmaktadır.

www.dinikitaplik.com'dan çağırılan sitelerin sorumlulukları sahiplerine aittir. www.dinikitaplik.com, çağrılan site ve içeriklerden dolayı sorumluluk kabul etmez. Bu şekilde bağlantılı herhangi bir üçüncü şahıs sitesine erişmeye karar verdiğiniz takdirde, bu erişimin tüm riskleri size ait olacaktır.

Bu sitedeki ürünler hiçbir şekilde değiştirilemez veya çoğaltılamaz veya kamuya açık bir şekilde gösterilemez, uygulanamaz veya dağıtılamaz veya herhangi bir kamusal veya ticari amaçla kullanılamaz. Bu şartların amaçları açısından, bu ürünlerin herhangi bir diğer web sitesi veya ağa bağlı bilgisayar ortamında herhangi bir amaçla kullanılması yasaktır. Bu sitedeki ürünler telif hakkı koruması altındadır ve bu ürünlerin her tür yetkisiz kullanımı telif hakkı, ticari marka mülkiyeti ve diğer yasaların ihlali anlamına gelebilir.

Eğer site ile ilgili link oluşturmak isterseniz bu link www.dinikitaplik.com ana sayfasına yapılmalıdır. Bu linkin sitede yayınlananların dışında bir görsel malzeme ile yapılmaması gerekmektedir. Oluşturduğunuz link ile ilgili bilgilerin site üzerindeki "iletişim" formundan tarafımıza bildirimi gereklidir.

Kişisel olarak tanımlanabilen bilgiler dışında sitemize ilettiğiniz veya postaladığınız her tür yazı, bilgi, görsel materyaller veya diğer iletilerin gizli ve herhangi birinin mülkiyeti altında olmadığı varsayılacaktır. www.dinikitaplik.com bu iletilerle ilgili hiç bir yükümlülük üstlenmemektedir.

www.dinikitaplik.com ve www.dinikitaplik.com tarafından tayin edilen kişi veya kuruluşlar, bu iletileri ve bu iletilerin içinde varolan tüm veri, resim, ses, metin ve diğer malzemeleri ticari veya ticari olmayan amaçlarla serbestçe kopyalayabilecek, ifşa edebilecek, dağıtabilecek, başka bir şeye ilave edebilecek veya başka türlü kullanabilecektir. Bu siteye veya bu siteden, herhangi bir yasadışı, tehdit edici, iftira içeren, lekeleyici, müstehcen veya herhangi bir yasayı ihlal eden başka malzemeler postalamanız veya aktarmanız yasaktır.

Site kullanım şartları ile ilgili sorularınızı site üzerindeki iletişim sayfasından gönderebilirsiniz