Rabia Christine Brodbeck

Grid View:
-33%

Aşkın Şahidi - Rabia Brodbeck - Erkam Yayınları

16,00TL 24,00TL

Aşkın ŞahidiFahr-i Kâinat Efendimiz, aleyhissalâtü vesselâm; “Ashabım yıldızlar gibidir; hangisinitakip edersiniz hidâyeti bulursunuz,” buyurmuşlardır.En büyük sorunumuz; yukarıya bakmamamızdır. Bu kitabın hazırlanış niyeti ve duâsı oyıldızları görmeye, tanımaya, sevmeye onların aydınlattığı yolu takip etmeye dâvet etmektir.***15 Temmuz gecesi doğa..

-35%

Fakr’a Övgü - Rabia Christine Brodbeck - AŞİNA

13,65TL 21,00TL

Fakr’a Övgü - AŞİNA Yazar: Rabia Christine Brodbeck Fakr’a Övgü metnini okuduğum zaman, Rabia’ya, metni harikulade heyecan verici bulduğumu söyledim. İnsanın tam da sevdiklerine hediye etmek isteyeceği bir kitap. Saf, samimi, coşku dolu bir eser ve üslup itibariyle de çok orijinal. O tam bir aşık. Ve aşkının harikuladeliğini ter..

Stokta Yok
-35%

Hazreti İnsan - Rabia Christine Brodbeck - AŞİNA

11,00TL 17,00TL

Hazreti İnsan - AŞİNA Yazar: Rabia Christine Brodbeck Hz. Ali Efendimiz buyurmuşlar: “İlim bir nokta idi, câhiller onu çoğalttılar.” Sormuşlar, O ilim şehrinin kapısına: “O nokta nedir efendim?” “Vahdettir, birliktir.” İşte yazılan her şey, konuşulan her konu o tevhid noktasını, o birlik sırrını anlatır. Bu kitap da öyle… Bu kit..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)