Taha Kılınç

Grid View:
-36%

Kırmadan İncitmeden - Taha Kılınç - AŞİNA

14,00TL 22,00TL

Kırmadan İncitmeden - AŞİNA Yazar: Taha Kılınç Teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte, yeni bir imtihanlar silsilesiyle daha karşı karşıya kaldık.Vakit israfından yanlış içerikli paylaşımlara, gereksiz kavgalardan gıybet ve dedikoduya kadar, teknoloji geniş ve sınırsız bir günah alanı sunuyor hepimize.Bütün bu tuzaklara düş..

-35%

Kudüs Yazıları - Taha Kılınç - AŞİNA

14,95TL 23,00TL

Kudüs Yazıları - AŞİNA Yazar: Taha Kılınç Kudüs, söylemlerimizin coşkusuna ve iddialarımızın büyüklüğüne rağmen, hakkında pek az bilgi sahibi olduğumuz bir şehir aslında. Çok önemli ve yaygın birkaç anekdot dışında, Kudüs’le ilgili malumatımızın tamamen ezbere dayalı olduğu söylenebilir. Bunun üzerine, bir de herkes söz ettiği, ..

-32%

Neyi Nasıl Yapmalı ? - Taha Kılınç - AŞİNA

19,00TL 28,00TL

Neyi Nasıl Yapmalı ? - AŞİNA Yazar: Taha Kılınç Yazmaktan, okumaktan, konuşmaktan, dostluktan, velhasıl insanların birbiriyle kurduğu her türlü iletişimden tek bir murat var: İyilikleri yaymak ve çoğaltmak, kötülükleri ise engellemek ve azaltmak. Elinizde tuttuğunuz kitabın da yayımlanma amacı, tamamen bu. Müslümanlar arasındaki..

-35%

Seyrüsefer - Taha Kılınç - AŞİNA

16,25TL 25,00TL

Seyrüsefer - AŞİNA Yazar: Taha Kılınç “Kırmadan İncitmeden” ve “Kudüs Yazıları” isimli kitapları kısa sürede çok satanlar listesine giren Taha Kılınç’tan yepyenibir kitap: SeyrüSefer.Fas’tan Güney Afrika’ya, Japonya’dan Lübnan’a, Makedonya’dan Filistin’e kadar 10 farklı ülkeye yaptığı seyahatleri anlattığı ve fotoğraflarla zengi..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)