Ahmet M. Ziylan

Grid View:
-20%

İki Çift Söz Yeter - Ahmet M. Ziylan - YÜZAKI YAYINCILIK

28,10TL 35,00TL

İki Çift Söz Yeter - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Ahmet M. Ziylan Meslekte zeminden zirveye doğru bin bir hayat ve iş tecrübesi ile dolu bir yolculuk yaşadım. İnişli ve çıkışlı öyle bir yolculuk ki; akıl ve gönül dağarcığım, sayısız hayat notlarıyla doldu.Anladım ki;Artık bir vazifem de, o hayat notlarını; hem sizlerle, hem tıkandığı ye..

-20%

Kim Haklı? / Hayat Notları 3 - Ahmet M. Ziylan - YÜZAKI YAYINCILIK

28,10TL 35,00TL

Kim Haklı? / Hayat Notları 3 - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Ahmet M. Ziylan Bir gün ne para kalacak, ne pul; ne bağ kalacak ne bahçe!.. Fakat o gün; «Ahlar, vahlar, keşkeler» kalacak. O gün sabırlı ve fedâkâr olanlar kazanacak. «Hep ben haklıyım!» demeyenler, karşısındakininde haklı olabileceğini düşünenler kazanacak. İş işten geçmeden ..

-20%

Külfetsiz Evlilik - Ahmet M. Ziylan - YÜZAKI YAYINCILIK

16,06TL 20,00TL

Külfetsiz Evlilik - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Ahmet M. Ziylan «Külfetsiz Evlilik» için ne lâzım?Çok bir şeye gerek yok. Sadece kanaat ehli olmak kâfî.Kanaat, yani gönül zenginliği. Var-yok demeden, hâlimize râzı olarak evlenmek. Bence; en zengin evlilik bu. Çünkü bu şekilde hanım da erkek de birbirlerine bereket vesilesi olurlar. İşt..

-20%

Şikayet Yok! Çare Var! - Ahmet M. Ziylan - YÜZAKI YAYINCILIK

28,10TL 35,00TL

Şikayet Yok! Çare Var! - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Ahmet M. Ziylan Ömür boyu ne kadar girift olursa olsun bütün meselelerde şahit olduğum en doğru parola ve şiâr:‒Şikâyet Yok! Çare Var!Tekrar ediyorum:Kazanma yolları, ne kadar ağır güçlüklerle dolu olsa da;‒Şikâyet Yok! Çare Var!Tekrar ediyorum:Paylaşma yollarında nice engeller önümü..

-20%

Yücelerde Bir Bardak Çay - Ahmet M. Ziylan - YÜZAKI YAYINCILIK

28,10TL 35,00TL

Yücelerde Bir Bardak Çay - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Ahmet M. Ziylan Birisi; olmayacak, çok zor bir şeyi yaparım dediğinde, yapmaya teşebbüs ettiğinde;“–Sen bunu yaparsan, sana bir bardak çay içiririm.” derim.Muhatabım şaşırır:“–Sadece çay mı? Çayı her zaman içiyoruz zaten...”Ben de arkasından açıklarım:“–Çay içiririm, ama nerede? Nu..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)