Seyri M. Ali Eşmeli

Grid View:
-20%

Çare; O'na Hicret (Renkli) - Seyri M. Ali Eşmeli - YÜZAKI YAYINCILIK

8,03TL 10,00TL

Çare; O'na Hicret (Renkli) - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Seyri M. Ali Eşmeli Önce gönüllerdeki aşk, Hazret-i Peygamber’deki aşka hicret etmeli ki; gerçek bir aşk hüviyetini kazansın. Hidâyet ve îmânımız, O’ndaki hidâyet ve îmâna hicret etmeli ki; başkalığın benceleri ve pençelerinde boğulmaktan kurtulup sırât-ı müstakîm üzere olsun. Fi..

-20%

Çare; O'na Hicret (Siyah-Beyaz) - Seyri M. Ali Eşmeli - YÜZAKI YAYINCILIK

4,02TL 5,00TL

Çare; O'na Hicret (Siyah-Beyaz) - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Seyri M. Ali Eşmeli Önce gönüllerdeki aşk,Hazret-i Peygamber’deki aşka hicret etmeli ki; gerçek bir aşk hüviyetini kazansın.Hidâyet ve îmânımız,O’ndaki hidâyet ve îmâna hicret etmeli ki; başkalığın benceleri ve pençelerinde boğulmaktan kurtulup sırât-ı müstakîm üzere olsun.F..

-20%

En Güzel - Seyri M. Ali Eşmeli - YÜZAKI YAYINCILIK

13,65TL 17,00TL

En Güzel - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Seyri M. Ali Eşmeli Hazret-i Peygamber’e Arz-ı hâl...Bilâl’in Ezanı...Ravza-i Mutahhara...Mahcûbum Yâ Rasûlâllah...Aşk Kasîdesi...Vedâ Hutbesi...Leb Değmez Bir Nâ’t-ı Şerif...Salât Eyler Selâm Eyler...Tâif’te Hazret-i Peygamber’inTaşlanması Üzerine...Uhud’dan Kalan Bir Hâtıra...ve daha pek çok şii..

-20%

Hilye-i Şerife - Seyri M. Ali Eşmeli - YÜZAKI YAYINCILIK

19,27TL 24,00TL

Hilye-i Şerife - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Seyri M. Ali Eşmeli Hilye-i şerife ki, O'ndaki en müstesna vasıflar…Bu vasıflarda dile getirildiği üzere; O'nun mübarek yüzünde nur-i melahat, sözlerinde selaset, hareketlerinde letafet, lisanında talakat, kelimelerinde fesahat, beyanında fevkakade belagat vardı. Kısaca O, görenin yıldız old..

-11%

Mahcubum Ya Rasulallah! - Seyri M. Ali Eşmeli - YÜZAKI YAYINCILIK

4,47TL 5,00TL

Mahcubum Ya Rasulallah! - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Seyri M. Ali Eşmeli Mahcûbum Yâ Rasûlâllah!Görenle görüştüğün mübârek eşiğine,Sana bakmaya lâyık bir göz getiremedim.Düşe-kalka gelirken bu rahmet beşiğine,Günahlardan arınmış bir öz getiremedim.Bin bir câhillik ettim, can düşünce gurbete,Billâh tevbeler olsun Sen’den başka nisbete,..

-20%

Muhteşem Abideler - Seyri M. Ali Eşmeli - YÜZAKI YAYINCILIK

8,03TL 10,00TL

Muhteşem Abideler - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Seyri M. Ali Eşmeli MUHTEŞEM ÂBİDELERKâinât ufkuna şîrâze bu nâdîde eser,Hür minâreyle ezân olmasa gök kubbe çöker!…Hendesemden görünür burda gönül önceliği,Sır bu, hâlâ akıl almaz bu kadar inceliği...…Ölmeyen öz sanatın mührü Süleymâniye’dir,Mührü, cennet vatanın kalbine imzâ diyedir...…..

-20%

Nisan Yağmuru (Renkli) - Seyri M. Ali Eşmeli - YÜZAKI YAYINCILIK

8,03TL 10,00TL

Nisan Yağmuru (Renkli) - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Seyri M. Ali Eşmeli O emsalsiz;“Şerefli Güller Gülü’nün” derdiyle;Gökler nasıl hıçkırmasın!Aşk nasıl çağlayıp da umman olmasın! Nasıl gökten inciler yağdırmasın!Nasıl çölde nisan olmasın!Nasıl olmasın ki;O’nun bereket ve hürmetine aşk, kızgın çöllerde nisan güzelliği ve gülistanı olu..

-20%

Nisan Yağmuru (Siyah-Beyaz) - Seyri M. Ali Eşmeli - YÜZAKI YAYINCILIK

4,02TL 5,00TL

Nisan Yağmuru (Siyah-Beyaz) - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Seyri M. Ali Eşmeli O emsalsiz; “Şerefli Güller Gülü’nün” derdiyle; Gökler nasıl hıçkırmasın! Aşk nasıl çağlayıp da umman olmasın! Nasıl gökten inciler yağdırmasın! Nasıl çölde nisan olmasın! Nasıl olmasın ki; O’nun bereket ve hürmetine aşk, kızgın çöllerde nisan güzelliği ve gü..

-20%

Rahmete Koş (Renkli) - Seyri M. Ali Eşmeli - YÜZAKI YAYINCILIK

8,03TL 10,00TL

Rahmete Koş (Renkli) - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Seyri M. Ali Eşmeli RAHMETE KOŞ! Azâba koşma gönül, Selâm-ı rahmete koş! Gönülde açsın o gül, Kelâm-ı rahmete koş! Tutuşsa candaki ev, Kabarsa türlü alev, Sabırla mü’mini sev; Makām-ı rahmete koş! Hayırla dönmede yer, Bulur belâsını şer, Murâd-ı Hak bu hüner; Kıvâm-ı rahmete koş! Aman ..

-20%

Rahmete Koş (Siyah Beyaz) - Seyri M. Ali Eşmeli - YÜZAKI YAYINCILIK

4,02TL 5,00TL

Rahmete Koş (Siyah Beyaz) - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Seyri M. Ali Eşmeli RAHMETE KOŞ!Azâba koşma gönül,Selâm-ı rahmete koş!Gönülde açsın o gül,Kelâm-ı rahmete koş!Tutuşsa candaki ev,Kabarsa türlü alev,Sabırla mü’mini sev;Makām-ı rahmete koş!Hayırla dönmede yer,Bulur belâsını şer,Murâd-ı Hak bu hüner;Kıvâm-ı rahmete koş!Aman cehennem..

-20%

Yanık Besmele - Seyri M. Ali Eşmeli - YÜZAKI YAYINCILIK

15,26TL 19,00TL

Yanık Besmele - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: Seyri M. Ali Eşmeli En karanlık yerde, en sessiz ve ıssız caddede,Kimsesiz kaldım dedirmez, sohbet eyler besmele.Zorluğundan işlerin harmanda kalsan tık nefes,İste yardım; hiç yorulmaz, gayret eyler besmele.Çekme gam, biganeden, boş ver şikayet etmeyi,En çorak vicdanı ey dil, cennet eyler bes..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)