Yasemin Katı

Grid View:
-34%

Ekmeğimi Paylaşıyorum - Maceracı İkizler 5 - Yasemin Katı - BEYAN YAYINLARI

9,31TL 14,00TL

Ekmeğimi Paylaşıyorum - Maceracı İkizler 5 - BEYAN YAYINLARI Yazar: Yasemin Katı Ekmeğimi Paylaşıyorum - Maceracı İkizler 5 Maceracı İkizler Sebat ve Ahmet, yaşadıkları serüvenleri sizlerle paylaşıyor. Beşinci maceralarında varlıklarını ihtiyaç sahipleriyle paylaşmaya yönelik faaliyetler yapıyorlar. İsbn: 9789754738865..

-34%

Engel Mi Vız Gelir - Maceracı İkizler 4 - Yasemin Katı - BEYAN YAYINLARI

9,31TL 14,00TL

Engel Mi Vız Gelir - Maceracı İkizler 4 - BEYAN YAYINLARI Yazar: Yasemin Katı Engel Mi Vız Gelir -  Maceracı İkizler 4 Maceracı İkizler Sebat ve Ahmet, yaşadıkları serüvenleri sizlerle paylaşıyor. Dordüncü maceralarında mahalledeki engelli arkadaşlarıyla hayatı paylaşıyorlar. İsbn: 9789754738872..

-34%

Kupa Benim Olmalı / Macaracı İkizler 3 - Yasemin Katı - BEYAN YAYINLARI

9,31TL 14,00TL

Kupa Benim Olmalı / Macaracı İkizler 3 - BEYAN YAYINLARI Yazar: Yasemin Katı Maceracı İkizler Sebat ve Ahmet, yaşadıkları serüvenleri sizlerle paylaşıyor. Üçüncü maceralarında okulda yapılan kitap okuma yarışmasına katılıyorlar. Okul müdürü tarafından ilan edilen yarışmayı kazanıp kupayı almak için zorlu bir yarışın içine giriyo..

-34%

Parktaki Yabancı / Macaracı İkizler 2 - Yasemin Katı - BEYAN YAYINLARI

9,31TL 14,00TL

Parktaki Yabancı / Macaracı İkizler 2 - BEYAN YAYINLARI Yazar: Yasemin Katı Maceracı İkizler Sebat ve Ahmet, yaşadıkları serüvenleri sizlerle paylaşıyor. İkinci maceralarında parklarında gördükleri ve kötü niyetli olduğunu anladıkları bir yabancıya karşı mahallenin çocuklarını savunuyorlar. Sebat ve Ahmet’in dikkati ve cesur har..

-34%

Timsahlarla Başım Dertte / Macaracı İkizler 1 - Yasemin Katı - BEYAN YAYINLARI

9,31TL 14,00TL

Timsahlarla Başım Dertte / Macaracı İkizler 1 - BEYAN YAYINLARI Yazar: Yasemin Katı Maceracı İkizler Sebat ve Ahmet, yaşadıkları serüvenleri sizlerle paylaşıyor. İlk maceralarında mahallede yalnız yaşayan Hasan Dede’yi ziyarete gidiyorlar. Hasan Dede’nin bahçesinde timsah beslediğini düşünüyorlar. Fakat karşılaştıkları durum onl..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)