Pedagog Ali Çankırılı

Grid View:
-40%

Annem ve Babamla Oynuyorum Öğreniyorum - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

9,00TL 15,00TL

Annem ve Babamla Oynuyorum Öğreniyorum - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı Okul öncesi dönemde oyun ve arkadaş ihtiyacı karşılanmayan, beton evlerde, dört duvar arasında yetişen çocuklar, okula uyum sağlamakta zorlanırlar. Annesinin dizi dibinden ayrılmak istemeyen, okul korkusu yaşayan, aileye bağımlı çocuklar, oyuna..

-40%

Çocuğun Manevi Eğitimi - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

11,40TL 19,00TL

Çocuğun Manevi Eğitimi - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı İster ailede, ister okul öncesi eğitim kurumlarında olsun, çocuğun gelişim evreleri dikkate alınmadan yapılan dini eğitim amacına ulaşmadığı gibi, çocukta hatalı dini inanç ve tutumların gelişmesine yol alabilmektedir. Çocuklarına dini eğitim vermeye çalışan a..

-40%

Çocuk Resimlerinin Dili - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

18,00TL 30,00TL

Çocuk Resimlerinin Dili - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı Küçük çocuklar, yaşadıkları ancak söz diliyle anlatmakta zorlandıkları veya anlatmadan korktukları sıkıntılarını farkında olmadan bilinçaltının etkisiyle çizdikleri resimlere yansıtırlar. Çocuklar gördüklerini değil, düşüncelerini ve hayal ettiklerini çizerle..

-40%

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

14,40TL 24,00TL

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı Arabanızla büyük ve kalabalık bir şehrin sokaklarında seyahat ettiğinizi, daha önce hiç gitmediğiniz bir adresi bulmaya çalıştığınızı, ancak kavşaklarda ve dönemeçlerde hiç levha bulunmadığı düşünün.Aradığınız adresi bulmak için kim bilir kaç kez yanlış ..

-40%

Eve Kardeş Geldi - Ali Çankırılı - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

10,80TL 18,00TL

Eve Kardeş Geldi - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI Yazar: Ali Çankırılı Eğitimci yazar Ali Çankırılı´dan kardeş kıskançlığı konusunda, hem büyüklere hem de küçüklere hitap eden yepyeni bir çalışma! kardeş kıskançlığını tüm yönleriyle ele alan hikayelerden oluşan kitap, Sevgi İçigen´in sevimli resimleriyle çok daha okunabilir bir şekild..

-40%

Kötü Çocuk Yoktur - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

11,40TL 19,00TL

Kötü Çocuk Yoktur - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı Bu kitapta, çocuk eğitimine dair çok sorulan bazı soruları ve yaşanmış örnekler ışığında verilen cevapları bulacaksın Kitabın amacı, size çocuk ruh sağlığı hakkında bilgi verme bir davranış bozukluğunun ilk işaretleri ortaya çıktığında, davranışı tetikleyen olayı v..

-40%

Örnek İnsanlar - Ali Çankırılı - Cem Ali Yaman - ZAFER YAYINLARI

16,20TL 27,00TL

Örnek İnsanlar - ZAFER YAYINLARI Yazar: Ali Çankırılı, Cem Ali Yaman ... Bir zamanların bakkal çıraklığı yapan bu çocuk ünlü bir devlet ve siyaset adamı oldu. Sözleriyle kendisine cesaret veren ve yönlendiren Frenoloji bilginini hiç unutmadı. Kitapta buna benzer birçok örnek insanın hayat hikâyesini, yol gösterdikleri ve örn..

-40%

Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

13,20TL 22,00TL

Sorunlarıyla Çözümleriyle Ergenlik Çağı - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı Ergenlik dönemi konusunda bilgi sahibi olmayan anne babalar ergenle çatışma yaşamaktan kurtulamazlar. İlköğretim yıllarında ailesiyle ilişkileri uyum içinde olan çocukların ergenliğe geçişle birlikte davranışlarında ve ilişkilerinde belirgin d..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)