İrfan Öztürk

Grid View:
-23%

A La Porte De La Mour - İrfan Öztürk - YÜZAKI YAYINCILIK

13,90TL 18,00TL

A La Porte De La Mour - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: İrfan Öztürk Ce monde est éphémère...Les jours qui nous restent à vivre sont comptés...Le temps passe vite et ce que possède l'Homme commence à s’épuiser. Dieu nous rappelle dans la sourate al-Asr que l’être humain est en perdition... Sauf ceux qui croient, accomplissent de bonnes œuv..

-35%

Aşk Kapısında - İrfan Öztürk - YÜZAKI YAYINCILIK

13,00TL 20,00TL

Aşk Kapısında - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: İrfan Öztürk Allah teala, zat-ı Uluhiyeti'ne kul ve Habib-i Edibi'ne ümmet olanları sever. Sevgi itidal derecesini geçince ona aşk denir.Aşığın alameti ise, maşukunun yolunda her şeyini fedaya hazır olmak, her şeyini tereddüt etmeden feda etmektir.İrfan ÖZTÜRK Hocaefendi'nin kaleminden;İb..

-20%

İki Cennet Birden - İrfan Öztürk - YÜZAKI YAYINCILIK

16,06TL 20,00TL

İki Cennet Birden - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: İrfan Öztürk Bir insanda Allah korkusu varsa; bu korku o kimsenin kalbine yerleşmiş ve rûhuna kök salmış bulunuyorsa artık o kimseden ne cemiyete, ne insanlara bir kötülük gelir ve ne de kendisinden Kur’ân-ı Kerîm’in emirlerine, Allâh’ın kanunlarına aykırı bir davranış meydana gelir. Bu y..

-20%

Maneviyatsız Olmaz - İrfan Öztürk - YÜZAKI YAYINCILIK

8,03TL 10,00TL

Maneviyatsız Olmaz - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: İrfan Öztürk Oğlum, torbanı ilimle doldurun, ancak torbanın ağzını henüz bağlamadın. Ağzı bağlanmayan torbanın içindekiler dökülüp etrafa saçılır. Dökülenlerden etraftakiler istifade eder. Fakat çuval sahibine çuvaldan başka bir şey kalmaz. Çuvalın ağzını bağlayalım ki, içindekileri zama..

-20%

Necessite De La Realisation Interieure - İrfan Öztürk - YÜZAKI YAYINCILIK

16,06TL 20,00TL

Necessite De La Realisation Interieure - YÜZAKI YAYINCILIK Yazar: İrfan Öztürk İsbn: 9786059214247..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)