Özkan Öze

Grid View:
-36%

Küçükler İçin Allah'ı Merak Ediyorum (Beş Kitap Tek Cilt ) - Özkan Öze- ZAFER YAYINLARI

35,00TL 55,00TL

Daha da Küçükler İçin ALLAH'I MERAK EDİYORUM (5 Kitap Tek Cilt) Daha önce 5 ayrı kitap olarak basılan Daha da Küçükler İçin Allah'ı Merak Ediyorum kitabı, şimdi kalın kapaklı tek bir cilt halinde! Bu kitap, içeriği, dili ve konuyu işleyiş tarzıyla dokuz yaş ve altı çocuklar için manevi gelişimi destekleyici niteliktedir. —BANU YAŞAR (Psikol..

-35%

Allah'ı Merak Ediyorum - 1 - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

15,00TL 23,00TL

ALLAH'I MERAK EDİYORUM - 1 Sorulardan asla korkmayın! Yapışın soruların kuyruğuna ve çekebildiğiniz kadar çekin. Arkasından kocaman bir cevap gelecektir. Yeter ki, doğru cevapları bulma yolunda, engelleri aşacak kadar gayret gösterin, araştırın ve okuyun. Eğer aklınıza bir soru geliyorsa, mutlaka bir cevabı vardır… Yazar: Özkan Öze Çize..

-35%

Allah'ı Merak Ediyorum - 2 - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

15,00TL 23,00TL

ALLAH'I MERAK EDİYORUM - 2 Allah´ı Merak Ediyorum adlı ilk kitapta, Rabbimiz Allah hakkında merak ettiğin bazı soruların cevaplarını vermeye çalışmıştım. Bunlar zor sorulardı. Ama çalıştık ve gayret ettik, Allah da, bu zor soruların cevaplarını bizlere hediye etti. Ama görüyorum ki, aklına yeni sorular gelmiş. Madem öyle, hadi seninle bir..

-33%

Allah'ın Güzel İsimleri (5 kitap) - Özkan Öze - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

40,00TL 60,00TL

Allah'ın Güzel İsimleri (5 kitap) - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI Yazar: Özkan Öze Allah’ın Güzel İsimleri, okul öncesi ve okumaya yeni başlamış 4-8 yaş aralığındaki minik okurlarımız için hazırlandı.Beş kitaptan oluşan dizinin her bir kitabında, bir esma konu edinilmekte ve bu esma, oyun hamuru kıvamında şeker gibi tatlı resimlerle birl..

-33%

Allah'ın Güzel İsimleri -2. Set (5 kitap) - Özkan Öze - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

40,00TL 60,00TL

Allah'ın Güzel İsimleri -2.Set (5 kitap) - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI Yazar: Özkan Öze Allah’ın Güzel İsimleri, okul öncesi ve okumaya yeni başlamış 4-8 yaş aralığındaki minik okurlarımız için hazırlandı.Beş kitaptan oluşan dizinin 2.setinin her bir kitabında, bir esma konu edinilmekte ve bu esma, oyun hamuru kıvamında şeker gibi tatl..

-40%

Çaylak ile Filozof - 1 / Ben Bir Neyim? - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

9,00TL 15,00TL

ÇAYLAK İLE FİLOZOF - 1 Ben Bir Neyim? İlkgençlik yıllarının başında, hayatı hiç beklemediği bir trajedi ile değişen Çaylak için Filozof, sakin bir limana sığınmak gibiydi. Ama bunu fark etmesi kolay olmadı... Onun en büyük sorunu, bu yıldızların altında kendisine ait yeri henüz bulamamış olmasıydı. Dahası böyle bir yer olup olmadığından bi..

-40%

Çaylak ile Filozof - 2 / İnsan Diye Bir Kelime - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

9,00TL 15,00TL

ÇAYLAK İLE FİLOZOF - 2 İnsan Diye Bir Kelime Beklenmedik bir olayla hayatları birbirine değen Çaylak ile Filozof, Çaylak’ın kendi benliğine doğru bir yolculuğa çıkmışlardı. Ama bu uzun bir yolculuktu. İlk kitapta, eşsiz ve benzersiz bir benlik taşıdığının farkına varmaya başlayan Çaylak, dizinin bu ikinci kitabında ise, insan olmanın ne de..

-40%

Çaylak ile Filozof - 3 / Ruhun Irkı Yok ! - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

9,00TL 15,00TL

ÇAYLAK İLE FİLOZOF -3 Ruhun Irkı Yok! Bütün bu olanları aklım almıyor Filozof... Siyah ya da beyaz ne fark eder? Çinli ya da Finli ne fark eder? –Eğer insanı sadece etten, kemikten, kastan, kandan, dişten, tırnaktan, deriden, saçtan bir organizma olarak görürsen, ancak o zaman farkeder! Ancak o zaman bir kısmını diğerlerinden, bazı özellikl..

-36%

Çocuklar İçin PEYGAMBER EFENDİMİZ (CİLTLİ) - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

35,00TL 55,00TL

PEYGAMBER EFENDİMİZ Peygamberimiz bir melek değildi. Bütün insanlar gibi acıkıyor, bütün insanlar gibi susuyor ve uykusu gelince uyuyordu. Eline bir diken batsa, canı yanıyordu. O bir insandı. Evet ama hiçbir insan onun gibi değildi. Çünkü o, aramızdan seçilmiş bir elçiydi. Ve Allah’ın Son Peygamberi... Bizim en ama en sevgili öğre..

-30%

Dersimiz Amentü - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

25,20TL 36,00TL

DERSİMİZ AMENTÜ Merak Ediyorum Dizisi’nin yazarından sitcom tadında bir kitap! Derslerinde toz böcekleri gezinen, japon balıkları yüzen, ejderhalar dolaşan, kırlangıçlar uçan hem çok yepisyeni, hem çok sıra dışı bir öğretmen ve müthiş 5-A sınıfı ile tanışın! Yazar: Özkan Öze Çizer: Sevgi İçigen Yaş Grubu: 9+ Tür: İnanç Sayfa: 2..

-30%

Dersimiz Güzel Ahlak - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

25,20TL 36,00TL

DERSİMİZ GÜZEL AHLAK Aşırı derecede zeki ama bir o kadar da yaramaz İDRİS TAKACI ve kankası TACETTİN TACİ, cimcime sınıf başkanı SAFİNUR TAZENANE, her yere altın kalpli papatya resimleri çizen lepiska saçlı MAHPEYKER ÇITIRAK... İsmi sorulduğunda rüzgarda bir karahindiba gibi titreyen zerafet timsali AYŞE MELEK, durmadan not alan arka sırala..

-29%

Dersimiz Namaz - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

25,50TL 36,00TL

DERSİMİZ NAMAZ “Merak Ediyorum Dizisi’nin yazarından sitcom tadında bir kitap!” Aşırı derece zeki ama bir o kadar da yaramaz İdris Takacı ve kankası Tacettin Taci, cimcime sınıf başkanı Safinur Tazenane, her yere altın kalpli papatya resimleri çizen lepiska saçlı Mahpeyker Çıtırak, haksızlığa hiç gelemeyen gözü kara Cemile Mürdüm ile..

-35%

DERSİMİZ SERİSİ (3 Kitap) Dersimiz Amentü, Güzel Ahlak ve Namaz - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

70,00TL 108,00TL

DERSİMİZ SERİSİ (3 Kitap)1) Dersimiz Namaz 2) Dersimiz Güzel Ahlak 3) Dersimiz Amentü “Merak Ediyorum Dizisi’nin yazarından sitcom tadında bir kitap!” Aşırı derece zeki ama bir o kadar da yaramaz İdris Takacı ve kankası Tacettin Taci, cimcime sınıf başkanı Safinur Tazenane, her yere altın kalpli papatya resimleri çizen lepiska saçlı ..

-39%

Genç Adam ve Allah - Özkan Öze - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI - ZAFER YAYINLARI

11,00TL 18,00TL

GENÇ ADAM VE ALLAH Eğer kendini sık sık soru(n)lar ormanında uçmaya çabalayan minicik bir kuş gibi hissediyorsan, bil ki ben de öyle hissettim. İşte bu yüzden sana yazdıklarımı okumalısın! Ama yine de sen bilirsin. Bu kitap, hayatını büyük ihtimalle bir bu kadar daha yaşayamayacak kadar yaşamış tecrübeli bir ‘dünyalı’nın, ilkgençlik çağla..

-39%

Kaderi Merak Ediyorum - Özkan Öze - ZAFER YAYINLARI

11,00TL 18,00TL

KADERİ MERAK EDİYORUM Merak Ediyorum Dizisi'nin son kitabı, kadere iman hakkında merak ettiğimiz sorulardan oluşuyor. Dizinin öteki kitapları gibi, son derece önemli konulara dair sorulara cevap veren kitapta, bakın hangi sorular var: - Kader ve kaza nedir? Yaşadığımız her şey kaderimizde yazılı mı? - Kaderin mahkûmu muyuz? Neden bazıları zengi..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)