Abdullah Sevinç

Grid View:
-55%

Gençliğin Çöküşü Manevi Boşluk - Abdullah Sevinç - GONCA YAYINEVİ

4,50TL 10,00TL

Gençliğin Çöküşü Manevi Boşluk - GONCA YAYINEVİ Yazar: Abdullah Sevinç AlkolEroinEsrarAidsSınıfta öğretmenini öldüren..Okulda kız arkadaşına kurşun sıkan...Kocasını dilimleyip çöplüğe atan...Şeytana tapan...Açlık içinde kıvranan, boşluk içindeki gençliğin çöküşünü görüp te feryat etmemek mümkün mü? İsbn: 3990000003991..

-40%

Hayır ve Bereket Çeşmesi Zekat - Abdullah Sevinç - GONCA YAYINEVİ

4,50TL 7,50TL

Hayır ve Bereket Çeşmesi Zekat - GONCA YAYINEVİ Yazar: Abdullah Sevinç Mal verdi Rabbim banaSen de ondan ver dedi.Veremedim ondan ben,Ellerim hep titredi…Şeytan girdi kalbimeHitap etti nefsime.Durmadan dedi ki bana:Deli misin sen;Verme malını kimseye…Sen kazandın o malı,Neden olsun ki ondaBaşkalarının da hakkı?Verirsen azalır ma..

-50%

Kabirden Mektup - Abdullah Sevinç - GONCA YAYINEVİ

2,50TL 5,00TL

Kabirden Mektup - GONCA YAYINEVİ Yazar: Abdullah Sevinç     Kulluğunu Bil! Zengin - fakir olsan da, kutlu - atlas giysen de, Tüm dünyayı görsen de, mevki - mensib alsan da, saraylarda kalsan da; elbet bir gün öleceksin, tabutlara gireceksin, üç - beş dostun omuzunda, amelinle başbaşa karanlık kabre konacaksın. Kul..

-45%

Kabirden Röportajlar ve Mesajlar - Abdullah Sevinç - GONCA YAYINEVİ

7,70TL 14,00TL

Kabirden Röportajlar ve Mesajlar - GONCA YAYINEVİ Yazar: Abdullah Sevinç Ölüme Çeyrek Var!Sonu yok dünyanın hayatsa bittiGerçeği hissedip görmüyor musun?Hayal oldu bir ömür, uçtu da gittiÖlüme çeyrek var saymıyor musun?..Gençlik mazide kaldı belin büküldüSarardı yapraklar tek tek döküldüHayat bilmecesi böyle çözüldüÖlüme çeyrek ..

-40%

Üç Aylar İbadet Programı - Abdullah Sevinç - GONCA YAYINEVİ

3,60TL 6,00TL

Üç Aylar İbadet Programı - GONCA YAYINEVİ Yazar: Abdullah Sevinç İsbn: 9789944790239..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)