Gizlilik ve Güvenlik İlkemiz, www.dinikitaplik.com'un kullanıcılarından topladığı çeşitli bilgileri nasıl toplayıp, kullandığı ve sakladığı; ayrıca bu bilgileri hangi şartlar altında kimlere açıklayıp, kimlerle paylaşacağına dair kurallar bütününü içerir.

www.dinikitaplik.com, kullanıcılarının gizlilik ve güvenlik haklarını korumak için aşağıdaki kuralları uygulamaktadır:

Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ancak www.dinikitaplik.com hizmetlerinden yararlanmak, sipariş takip, ödeme ve kredi kartı işlemlerinin yapılabilmesi için üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

Kullanıcılarımız kişisel bilgilerini istedikleri zaman güncelleme hakkına sahiptir.

www.dinikitaplik.com web sitesi içinde yer alan ve sürekli güncellenen haberlere, kampanya bilgilerini ve diğer süreklilik arzeden güncellemelere üyelik bazında erişmek için kullanıcıların, adı, soyadı, email adresi ve şirket ise şirket adı gibi bilgilerini talep eden formlar doldurmaları istenebilir. Bu bilgiler cookie'ler aracılığıyla kullanıcıların bilgisayarlarına konulabilir ve bu bilgilere göre site gezintisinin kişiye özel bir şekilde sürmesi sağlanabilir.

Güvenlik nedeni ile işlem yapılan bilgisayara ait ip vs gibi bağlantı bilgileri kaydedilmektedir. Kredi kart işlemlerinde, kartınıza ait hiçbir bilgi sistemlerimiz tarafından kaydedilmemektedir. Kredi kart işlemleri sanal pos üzerinden bankalar ile entegreli ve 256bit SSL üzerinden yapılmaktadır.

www.dinikitaplik.com web sitesinde doldurulan formlar ile toplanan bilgiler üçüncü şahıslara kesinlikle verilmeyecektir. Ancak www.dinikitaplik.com bu bilgileri kampanya, ürün tanıtımı ve duyurularını göndermek ve müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanabilecektir.

Gizlilik İlkemiz hakkında her türlü sorunuzu site üzerinde İletişim sayfasını kullanarak www.dinikitaplik.com‘e iletebilirsiniz.
www.dinikitaplik.com Gizlilik İlkeleri üzerinde zaman zaman değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.