Çok Satanlar

Çok Satanlar Kategorisinde En Çok Satan Dini Kitapları Görebilirsiniz...

Grid View:
-38%

Acayip Şeyler Dizisi - (21 Kitap) - Çocuklar İçin Popüler Bilim - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

235,00TL 378,00TL

ACAYİP ŞEYLER DİZİSİ (21 Kitap) Türkiye’nin en çok okunan popüler bilim dizisi… Tercüme değil, tamamen yerli; üstelik çocuklar için!Ailelerinde Yeni Bilgiler Öğrenmesi İçin Çocukları İle Okuması Tavsiye Edilir. :) 1) Şu Acayip Hayvanlar 2) Şu Acayip Bitkiler 3) Şu Acayip Gökyüzü 4) Şu Acayip Yeryüzü 5) Şu Acayip İnsan Vücudu 6) Şu Acayi..

-20%

Ahşap Abalone (Marble) - EBKA Eğitim ve Akıl Oyunları - EBKA

56,00TL 70,00TL

Abalone Nedir? Abalone 1990 yılında Laurent Levi ve Michel Lalet tarafından tasarlanmış ve şu an  dünyanın en çok ödül kazanmış zeka oyunudur. Oyun, abalone, abbalone, abbalon, abalon ve sumo isimleri ile de bilinmektedir. Abalone oyununun ilham noktası ise Japonların meşhur sumo güreşleridir. Oyunun hamleleri ve platformun  şekl..

-20%

Ahşap Koridor Oyunu (Geçit) - Eğitim ve Akıl Oyunları - EBKA

32,00TL 40,00TL

Koridor (Quoridor, Engel, Blook,Geçit) Akıl ve Zeka Oyunu Çocuklar için akıl ve zeka geliştirici birçok oyun var, bu oyunlar çeşitli becerilerin gelişmesini tetiklerken çocuklara yeni kazanımlar da sağlıyorlar. Ama bizim için Koridor oyununun yeri ayrı. Çünkü hem öğrenmesi hem oynaması çok basit. Bu basitliğine karşın kazanması ise oldukça z..

-20%

Ahşap Reversi - EBKA Eğitim ve Akıl Oyunları - EBKA

48,00TL 60,00TL

Reversi Oyunu Reversi 5 yaş ve üzeri herkesin oynayabileceği 2 kişilik bir strateji oyunudur. Oyunun içeriğinde bir oyun alanı, 64 adet çift taraflı taş bulunmaktadır. Oyun alanının kenarlarında oyuncuların taşlarını koyabileceği kapaklı kanallar mevcuttur. Bu sayede oyunu rahatça taşıyabilirsiniz. Reversi Oyunu Nasıl Oynanır? Oyuna başlar..

-20%

Anlat Bakalım (Ahşap Hikaye Küpleri) - EBKA Eğitim ve Akıl Oyunları - EBKA

20,00TL 25,00TL

Anlat Bakalım (Hikaye Küpleri) Anlat Bakalım oyunu, üzerinde hayal gücünüzü harekete geçirecek görseller bulunan küçük küplerden oluşur. 9 Küp, 54 Resim, 10 milyon kombinasyon, sınırsız sayıda hikaye!! Bu oyunun sırrı: çok düşünmemek. Resimlere hızlıca bakıp konuşmaya başlayın. Hikayenin gerisi 9 küp boyunca kendiliğinden gelecek! Böylece ya..

-40%

Baba Olma Sanatı Çocuk Eğitiminde Babanın Rolü - Prof. Dr. Sefa Saygılı - ZAFER YAYINLARI

11,40TL 19,00TL

Baba Olma Sanatı Çocuk Eğitiminde Babanın Rolü - ZAFER YAYINLARI Yazar: Prof. Dr. Sefa Saygılı Hiç kimse iyi baba olarak doğmaz. İyi baba olmak sabır, sevgi, araştırma ve bilgi işidir. Bir erkek için, duygusal yönden alacağı hiçbir ödül, çocuklarının doğdukları andan, yaşamı kendi başlarına yüklenecekleri çağa kadar, onları ger..

-36%

Bilim Öyküleri - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

11,50TL 18,00TL

BİLİM ÖYKÜLERİ Acayip Şeyler Dizisi’nin yazarı Tarık Uslu, bilim tarihinin en ilginç sayfalarından derlediği bu öyküleri, bir ders kitabı, bir tarih kitabı gibi değil, son derece eğlenceli ve maceralı bir öykü kitabı gibi anlatıyor! Bu kitabı okurken hem çok güleceksiniz, hem de çok eğleneceksiniz... Ancak bir yandan gülüp eğlenirken; bir ..

-36%

Çarp Yoksa Ben Çarparım - UĞURBÖCEĞİ YAYINLARI

11,50TL 18,00TL

ÇARP YOKSA BEN ÇARPARIM! Aranızda lisedeki Matematik öğretmenimi tanıyanlar varsa, rica ederim gidip ona benim bir Matematik kitabı yazdığımı söylemesin! Yüreğine iner kadıncağızın! Aslında bana sorarsanız bu bir Matematik kitabı da değil! Ama içinde bol miktarda Matematik var. Yazar: Tarık Uslu Çizer: Sevgi İçigen Yaş Grubu: 9+ Tür: P..

-40%

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı - Pedagog Ali Çankırılı - ZAFER YAYINLARI

14,40TL 24,00TL

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı - ZAFER YAYINLARI Yazar: Pedagog Ali Çankırılı Arabanızla büyük ve kalabalık bir şehrin sokaklarında seyahat ettiğinizi, daha önce hiç gitmediğiniz bir adresi bulmaya çalıştığınızı, ancak kavşaklarda ve dönemeçlerde hiç levha bulunmadığı düşünün.Aradığınız adresi bulmak için kim bilir kaç kez yanlış ..

-38%

Cuma Konuşmaları - Mevdudi - İNKILAB YAYINLARI

14,90TL 24,00TL

Cuma Konuşmaları - İNKILAB YAYINLARI Yazar: Mevdudi     İslam düşünce tarihinde müstesna bir yere sahip olan Mevdûdî, ömrü boyunca, mescid ve medreselere hapsedilmiş İslâm'ı hayatın bütün alanlarına çekmeye çalışmış; ibadetin yalnızca namazdan, oruçtan ibaret olmadığını, Allah’ın emirlerine ve Rasûlünün sünnetine göre..

-30%

Dualar ve Zikirler - Erkam Yayınları

21,00TL 30,00TL

Dualar ve Zikirler - Erkam Yayınları Ürün Kodu: 9789944381215 Dualar ve Zikirler Yayınevi: ERKAM YAYINLARI Yazar: M.Sami Ramazanoğlu (k.s) Ramazanoğlu Mahmud Sami Hz.leri tarafından tertip edilmiş, ayet-i kerime ve hadis-i şeriflerde yer alan dua ve zikirler. Peygamberimiz'in hayatı, yaşanan her anı dualarla dokumanın..

-33%

Gençlerin İnanç Soruları - Zakir Naik - İNKILAB YAYINLARI

10,00TL 15,00TL

Gençlerin İnanç Soruları - İNKILAB YAYINLARI Yazar: Zakir Naik Soru sormak, sorgulamak öğrenmenin bir yoludur. Özellikle gençler her şeyi sorgularlar. Doğru olan, soruları yadırgamak değil, tatmin edici cevaplar vermektir.Dr. Zâkir Naik, İslâm’a dâvet yolunda yaptığı halka açık konferanslarında, farklı inançlardan gençlerin kend..

-38%

İslam'a İlk Adım - Mevdudi - İNKILAB YAYINLARI

9,90TL 16,00TL

İslam'a İlk Adım - İNKILAB YAYINLARI Yazar: Mevdudi Bu kitap üstâd Mevdûdî'nin önemli eserlerinden biridir. İlk defa 1932 yılında Urduca yayınlandıktan sonra pek çok okulda ders kitabı olarak kabul edilmiş; Arapça, Farsça, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Japonca ile Endonezya, Svahili, Malayalam, Tamil, Puştu, ..

-67%

Kaleme Gelenler - Şuuri Cankut SAYLAN

14,90TL 45,00TL

Kaleme Gelenler Yazar: Şuuri Cankut SAYLAN İnsanlığın bağımsız düşünme yeteneğini yok etmeye azmetmiş, oyunla oyalayıcı kurguların hedefi geleceğimizdir. Karşı koyma gücümüz sınanmaktadır. Modern silahlarla sınırlarımıza göz dikenlerle, genç beyinleri etkisizleştirmek isteyenler ortak çalışmaktadırlar. "Oku" ilahi emrine sımsıkı sarılarak,..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 51 (4 Sayfa)