BEYAN YAYINLARI

Grid View:
-33%

2. Abdülhamid'in İslam Birliği Siyaseti - İhsan Süreyya Sırma - BEYAN YAYINLARI

11,47TL 17,00TL

2. Abdülhamid'in İslam Birliği Siyaseti - BEYAN YAYINLARI Yazar: İhsan Süreyya Sırma Tarihini bilmeyen insanlar sömürülmeye ve güdülmeye mahkumdurlar. Tarih cehaleti, insanı bağımlılaştırıp, aşağılık duygusu altında ezer, ezdirir. Bu kompleksten kurtulmanın bir tek yolu var: Allah'ın istediği tarihi bağımsızlık... Ne kadar hatal..

-35%

88 Soru Serisi ( 8 Kitap ) Bez Çantalı - BEYAN YAYINLARI

160,67TL 246,00TL

88 Soru Serisi ( 8 Kitap ) Bez Çantalı - BEYAN YAYINLARI Yazar: 8 İlim Dalında Bilinmesi Gereken 88 Soru serisi, İslâm medeniyetinin asırlardır muhatap olduğu, ancak daha çok günümüz insanının zihnini kurcalayan sorulara cevap vermek üzere hazırlandı. Bu kitaplarda yer alan cevapların yegâne cevaplar olduğu iddia edilemez...

-36%

Abbasiler Dönemi - İhsan Süreyya Sırma - BEYAN YAYINLARI

10,82TL 17,00TL

Abbasiler Dönemi - BEYAN YAYINLARI Yazar: İhsan Süreyya Sırma Abbasiler, İslam Tarihi içinde uzun bir dönemi kapsadığı gibi, cereyan eden hadiseler açısından da oldukça büyük bir önemi haizdir.Abbasoğullarının İslam devlet başkanlığını Emevilerin elinden almaları fazla bir şey değiştirmedi. Saltanat kanunları olduğu gibi uygulan..

-38%

Ammar Bin Yasir - Muharrem Ergül - BEYAN YAYINLARI

7,41TL 12,00TL

Ammar Bin Yasir - BEYAN YAYINLARI Yazar: Muharrem Ergül "Ashabım gökteki yıldızlar gibidir... Hangisine uyarsanız uyun, Allah'ın sevgisine kavuşursunuz." Kimdi bu ashab? Bu ashab, sevgili Peygamberimiz'i sağlığında gören, O'nunla birlikte olan dostlarıydı. Acıyı, hüznü, sevinci ve rahmeti O'nunla paylaşanlardı.... İsbn: 9..

-33%

Anadolu Aleviliği'nin Tarihsel Arka Planı - Mustafa Ekinci - BEYAN YAYINLARI

16,63TL 25,00TL

Anadolu Aleviliği'nin Tarihsel Arka Planı - BEYAN YAYINLARI Yazar: Mustafa Ekinci Aleviliğin aslı esası nedir, hangi kaynaklardan beslenmiştir, asıl gücünü nereden almıştır, ne tür inançları vardır?Osmanlının ilk dönemlerinde Güney Azerbaycan'ın Erdebil şehrinde kurulmuş bulunan Erdebil Tekkesi Aleviliğe ve Türkmen oymaklarına a..

-34%

Bilal-i Habeşi - Şakir Kurtulmuş - BEYAN YAYINLARI

7,98TL 12,00TL

Bilal-i Habeşi - BEYAN YAYINLARI Yazar: Şakir Kurtulmuş “Bilal-i Habeşi kölelik anlayışının yanlış bir düşünceyle köleleştiği bir ortamda, aşağılık ve çirkef bir toplumda, kölelikle hayatını sürdürmekte olan bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldi. köle olarak doğuşu, bir köle olarak yaşayışı, hiç bir zaman düşüncelerinin özgür ol..

-40%

Bir Değirmendir Bu Dünya - Cahit Zarifoğlu - BEYAN YAYINLARI

18,00TL 30,00TL

Bir Değirmendir Bu Dünya - BEYAN YAYINLARI Yazar: Cahit Zarifoğlu Bir Değirmendir Bu Dünya, şiirlerinden, anı yazılarından ve hikâyelerinden tanıdığımız Zarifoğlu'nu başka bir açıdan tamamlamaktadır. O herkesin entel takıldığı bir zamanda çevresindeki meraklı insanlara, dostlarına, okuyucularına ilmihal okumayı tavsiye ediyordu...

-28%

Bostan ve Gülistan - Şeyh Sadi Şirazi - BEYAN YAYINLARI

36,10TL 50,00TL

Bostan ve Gülistan - BEYAN YAYINLARI Yazar: Şeyh Sadi Şirazi İsbn: 9789754734676..

-34%

Cafer-i Tayyar - Muharrem Ergül - BEYAN YAYINLARI

7,98TL 12,00TL

Cafer-i Tayyar - BEYAN YAYINLARI Yazar: Muharrem Ergül "Ashabım gökteki yıldızlar gibidir... Hangisine uyarsanız uyun, Allah'ın sevgisine kavuşursunuz." Kimdi bu ashab? Bu ashab, sevgili Peygamberimiz'i sağlığında gören, O'nunla birlikte olan dostlarıydı. Acıyı, hüznü, sevinci ve rahmeti O'nunla paylaşanlardı.... İsbn: 97..

-40%

Çağımızda Kadın Sorunu - Mustafa Yağmurlu - BEYAN YAYINLARI

7,18TL 12,00TL

Çağımızda Kadın Sorunu - BEYAN YAYINLARI Yazar: Mustafa Yağmurlu Tüm değerlerin tersyüz edildiği bir çağda yaşıyoruz.Bu durum, gerçeklerin ortaya çıkarılması için şüpheci bir mantığı gerektirmektedir.Acaba, herhangi bir mağazada, müşteri karşılamak için işe alınan genç kız, patronunun para kazanma aracı olarak kullanılmamakta mı..

-34%

Çılgın İkizler - Aslıhan Atik - BEYAN YAYINLARI

7,98TL 12,00TL

Çılgın İkizler - BEYAN YAYINLARI Yazar: Aslıhan Atik Aşağıdakilerden hangisi bir ikiz çeşidir?a) Tek yumurta ikizlerib) Çift yumurta ikizleric) Çılgın İkizlerd) Hepsi İsbn: 9789754738049..

-40%

Cinler Ve Büyü / Kur'an ve Hadislere Göre - Prof.Dr. Ali Osman Ateş - BEYAN YAYINLARI

18,64TL 31,00TL

Cinler Ve Büyü / Kur'an ve Hadislere Göre - BEYAN YAYINLARI Yazar: Prof.Dr. Ali Osman Ateş Mânevî sahadaki boşluk, insanımıza bir altüst oluş dönemi yaşatıyor. Halkımız bir arayış içinde çırpınıyor; aradığı gerçek değerler yeterince kendisine verilmediği için bir türlü dengeye gelemiyor. Mânevîyât adına, Semâvî dinler'in reddere..

-37%

Dağların Sırrı İhsan Süreyya Sırma Bütün Eserleri 27 - İhsan Süreyya Sırma - BEYAN YAYINLARI

11,29TL 18,00TL

Dağların Sırrı İhsan Süreyya Sırma Bütün Eserleri 27 - BEYAN YAYINLARI Yazar: İhsan Süreyya Sırma Bu kitap, dağların sadece birkaç tanesinin hikayesini, serüvenini konu edindi.Okuyucular bu dağ öykülerini okudukça,"dağcı tarihçi"yle beraber o dağlara tırmanacak, uçurumlarında laleler devşirecek, yamaçlarında nevruzlar toplayaca..

-38%

Din Nedir - Salih Gürdal - BEYAN YAYINLARI

7,41TL 12,00TL

Din Nedir - BEYAN YAYINLARI Yazar: Salih Gürdal Din sorununun, insanoğlunun hiç te kısa sayılmayacak tarihi içinde, sürekli varolagelen bir problem oluşu, onun insanın tabii ve ayrılmaz bir yönünü oluşturduğunu gösterir. Çünkü, ilk insandan günümüze kadar sürekli varolagelen temel özellikler, insanın yaratılışında, doğasında, fı..

-34%

Ebu Hanife - Mehmet Cemal - BEYAN YAYINLARI

7,98TL 12,00TL

Ebu Hanife - BEYAN YAYINLARI Yazar: Mehmet Cemal Denebilir ki, bütün İslam tarihinde Ebu Hanife kadar geniş bir öğrenci halkasına sahip olan başka bir imam yoktur. O'nun binlerce öğrencisi vardı. Daha başında yani Hammad'ın ölümüyle, O'nun yerine geçtiği sıralarda, bu geniş halkayı temin için ilk adımını atmıştı.... İsbn:..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 100 (7 Sayfa)