AŞİNA

Grid View:
-35%

Abdullah Tivnikli: Muhsin Kıvamında Yaşamak - Yusuf Temizcan - AŞİNA

29,90TL 46,00TL

Abdullah Tivnikli: Muhsin Kıvamında Yaşamak - AŞİNA Yazar: Yusuf Temizcan Abdullah Tivnikli, öncülük ettiği kurumlar, yaptığı hayırlar ve bunların etkileriyle düşünüldüğünde Türkiye’nin son yarım asrına damga vurmuş önemli kişilerden biridir. Faizsiz bankacılığın ülkemize gelişindeki katkısı ve bu bankaların güçlendirdiği Anadol..

-35%

Baht Meselesi - Süleyman Ragıp Yazıcılar - AŞİNA

14,30TL 22,00TL

Baht Meselesi - AŞİNA Yazar: Süleyman Ragıp Yazıcılar Kapakta annemin çocukluk fotoğrafı yer alıyor. Çok güzel, çok anlamlı bir fotoğraf bu benim için. Norveç'in Bergen şehrinde, arkadaşı Laila ile birlikte -ki hâlâ görüşürler- bebek arabalarıyla güzel bir poz vermişler, soldaki annem. Sene 1958 olsa gerek, ikisinin de gözlerini..

-35%

Ben Demeyene Yol Açılmaz - Mehmet Lütfi Arslan - AŞİNA

13,65TL 21,00TL

Ben Demeyene Yol Açılmaz - AŞİNA Yazar: Mehmet Lütfi Arslan Ortada bir mücadele var. Bu mücadele bir hayat tarzı mücadelesidir. Kimin nasıl bir hayat sürmesi gerektiğine dair kararları kim ve nasıl verecek? Bunun ta ilk insandan bu yana sürüp gelen bir tarihi var. Güç de bunun için kullanılmış, servet de… Zekâ da bu mücadeleye s..

-37%

Bırakma Kendini - Mehmet Dinç - AŞİNA

14,50TL 23,00TL

Bırakma Kendini - AŞİNA Yazar: Mehmet Dinç İnsanız. Ten kafesinde yaşıyoruz. Bilinmezliklerle dolu bir hayatta var olmaya çalışıyoruz. Bedenimiz zayıf, algımız kısıtlı, güçlerimiz sınırlı. Bazen yorgun, bazen bıkkın, bazen sıkılgan oluyoruz. Bazen alıngan, bazen kırılgan, bazen de somurtkan oluyoruz. Bugün havanın nasıl olacağın..

-35%

Fakr’a Övgü - Rabia Christine Brodbeck - AŞİNA

13,65TL 21,00TL

Fakr’a Övgü - AŞİNA Yazar: Rabia Christine Brodbeck Fakr’a Övgü metnini okuduğum zaman, Rabia’ya, metni harikulade heyecan verici bulduğumu söyledim. İnsanın tam da sevdiklerine hediye etmek isteyeceği bir kitap. Saf, samimi, coşku dolu bir eser ve üslup itibariyle de çok orijinal. O tam bir aşık. Ve aşkının harikuladeliğini ter..

-35%

Gençliğe Kitabe - Mehmet Dinç - AŞİNA

16,90TL 26,00TL

Gençliğe Kitabe - AŞİNA Yazar: Mehmet Dinç İnsan fark etmiyor, insan unutuyor, insan aldırmıyor. Fark etsin, unutmasın, aldırsın yani kısaca daha hesap verilebilir bir hayat yaşasın diye bir uyarıya, bir hatırlatmaya ihtiyaç duyuyor. Bu yazılar bir vesile ile gördüklerim, öğrendiklerim veya yaşadıklarımdan çıkardığım uyarılar ve..

-35%

Güzel Gölgelik - Süleyman Ragıp Yazıcılar - AŞİNA

9,75TL 15,00TL

Güzel Gölgelik - AŞİNA Yazar: Süleyman Ragıp Yazıcılar dünya sonlu, kalbim kederlibirçok sorumun cevabını hâlâ bilmiyorumiçimi yakan bunca şeyin durgunluğuylahüsnü zanlarımın altında gölgeleniyorum ağlamasam anlayamayacağım şeyler varhakikati belki de hüzünden dileniyorumburuk geçen yılların yorgunluğuylakendi ağacımın altında g..

Stokta Yok
-35%

Hazreti İnsan - Rabia Christine Brodbeck - AŞİNA

11,00TL 17,00TL

Hazreti İnsan - AŞİNA Yazar: Rabia Christine Brodbeck Hz. Ali Efendimiz buyurmuşlar: “İlim bir nokta idi, câhiller onu çoğalttılar.” Sormuşlar, O ilim şehrinin kapısına: “O nokta nedir efendim?” “Vahdettir, birliktir.” İşte yazılan her şey, konuşulan her konu o tevhid noktasını, o birlik sırrını anlatır. Bu kitap da öyle… Bu kit..

-35%

İnsan Mesafedir - Süleyman Ragıp Yazıcılar - AŞİNA

14,95TL 23,00TL

İnsan Mesafedir - AŞİNA Yazar: Süleyman Ragıp Yazıcılar İnsan olmak heyecan, mutluluk ve hayret verici, insan olmak ürpertici. Kendimizi fark ettiğimiz, benliğimizin farkına vardığımız ilk anlardan itibaren, derinden derine hissettiğimiz hüzün veren bir “mesafe” söz konusu sanki. Her şeyle ve herkesle aramızda tarif edemeyeceğim..

-35%

İyi Gidiyorsun - Mehmet Dinç - AŞİNA

14,30TL 22,00TL

İyi Gidiyorsun - AŞİNA Yazar: Mehmet Dinç Dostum, kardeşim; Bir şekilde yaşamaktan ziyade doğru bir şekilde yaşamak derdini taşıyorsan, iyi gidiyorsun. Yaptıklarını gözden geçiriyor, yapamadıklarını telafi ediyor, yapmak istediklerini değerlerine göre belirliyorsan iyi gidiyorsun. İyilik yaptığında seviniyor, kötülük yaptığınd..

-36%

Kırmadan İncitmeden - Taha Kılınç - AŞİNA

14,00TL 22,00TL

Kırmadan İncitmeden - AŞİNA Yazar: Taha Kılınç Teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte, yeni bir imtihanlar silsilesiyle daha karşı karşıya kaldık.Vakit israfından yanlış içerikli paylaşımlara, gereksiz kavgalardan gıybet ve dedikoduya kadar, teknoloji geniş ve sınırsız bir günah alanı sunuyor hepimize.Bütün bu tuzaklara düş..

-35%

Kudüs Yazıları - Taha Kılınç - AŞİNA

14,95TL 23,00TL

Kudüs Yazıları - AŞİNA Yazar: Taha Kılınç Kudüs, söylemlerimizin coşkusuna ve iddialarımızın büyüklüğüne rağmen, hakkında pek az bilgi sahibi olduğumuz bir şehir aslında. Çok önemli ve yaygın birkaç anekdot dışında, Kudüs’le ilgili malumatımızın tamamen ezbere dayalı olduğu söylenebilir. Bunun üzerine, bir de herkes söz ettiği, ..

-35%

Küresel Dertliler Korosu - Hatice Sarı - AŞİNA

14,95TL 23,00TL

Küresel Dertliler Korosu - AŞİNA Yazar: Hatice Sarı Herkesin şakilesine, fıtratına, karakterine göre iş işlediği dünya hayatında, kendine yeryüzünde dolaşın ayetini muhatap kılarak tüm Müslümanların kültürlerini, yaptıkları işleri, tecrübelerini ve İslamiyet adına yapılan tüm çalışmaları aktarma çabasına giren Hatice Sarı Tan, b..

-35%

Müslümanlık mı İslamcılık mı ? - Mesut Kaya - AŞİNA

11,00TL 17,00TL

Müslümanlık mı İslamcılık mı ? - AŞİNA Yazar: Mesut Kaya Aydınlanma ile beraber, aklını aydınlattı insanoğlu. Kendi aklını kullanmak cesaretini gösterdi. Tabiatı sorguladı o aydınlanmış aklıyla. Kutsal’ı sorguladı sonra. Tanrıyı… Kafasındaki örümceklerinden kurtuldu bir bir. Mağarasından çıktı. Aklıyla ürettikleriyle birlikte, d..

-32%

Neyi Nasıl Yapmalı ? - Taha Kılınç - AŞİNA

19,00TL 28,00TL

Neyi Nasıl Yapmalı ? - AŞİNA Yazar: Taha Kılınç Yazmaktan, okumaktan, konuşmaktan, dostluktan, velhasıl insanların birbiriyle kurduğu her türlü iletişimden tek bir murat var: İyilikleri yaymak ve çoğaltmak, kötülükleri ise engellemek ve azaltmak. Elinizde tuttuğunuz kitabın da yayımlanma amacı, tamamen bu. Müslümanlar arasındaki..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)